Gyvenimas

2020.04.25 06:40

Avižiniai dribsniai – ne tik pusryčiams: Viktorija Baltramiejūnienė siūlo pasigaminti priemonę odai palepinti

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.04.25 06:40

Laikas namuose puikiai tinka grožio eksperimentams, tad sertifikuota veido manualinių technikų specialistė ir kosmetikė Viktorija Baltramiejūnienė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ parodė, kaip iš avižinių dribsnių pasidaryti odos priežiūros priemonę, kurią pati naudoja kasdien.

Viktorija pasakoja, kad jau beveik metus laiko, kasdien po du kartus (ryte ir vakare) vietoje prausiklio iš parduotuvės veidui, kaklui ir iškirptės zonai naudoja natūralią primonę – avižas. „Jei jums pasibaigė prausiklis arba tiesiog norite išbandyti ką nors naujo, siūlau skubėti į virtuvę ir susirasti avižinių dribsnių arba avižinių miltų. Jei naudosite dribsnius, sumalkite juos, kad gautųsi miltai. Tada tiesiog imkite saujelę ir sumaišykite su vandeniu“, – pataria ji.

Anot V. Baltramiejūnienės, avižos yra puiki priemonė odai, nes jose gausu mikroelementų ir mineralų, be to, jos šviesina odą, padaro ją aksominę, valo poras. „Nors avižos puiki priemonė odai palepinti ir pamaitinti, jų prausiklis nėra kaukė ar priemonė makiažui valyti, tad prieš naudodami avižų prausiklį švariai nuvalykite odą“, – įspėja ja.

Sumaišius vandenį ir avižų miltus, masažiniais judesiais gautą masę tepame ant veido.

Išsamiau – vaizdo siužete.

Labas rytas, Lietuva II d. Kiek kainuoja viena minutė ir kur dingsta mūsų laikas?