Naujienų srautas

Gyvenimas2020.04.11 09:35

Dėl koronaviruso protrūkio atšauktas vienas garsiausių pasaulio festivalių „Burning Man“

LRT.lt 2020.04.11 09:35

Renginio organizatoriai oficialiai paskelbė, kad Nevados dykumoje rengiamas festivalis „Burning Man“ šiemet neįvyks. Toks sprendimas priimtas dėl visą pasaulį apėmusios COVID-19 pandemijos.

„Atsižvelgdami į skaudžią COVID-19 tikrovę, kuri yra vienas didžiausių pasaulinių iššūkių šiame amžiuje, mes manome, kad tai yra teisingas sprendimas“, – skelbiama rengėjų pranešime.

Anot jų, nors šiemet kaip niekada anksčiau svarbus žmonių ryšys ir betarpiškumas, visuomenės sveikata ir dalyvių, personalo bei Nevadoje įsikūrusių žmonių gerovė yra svarbiausi festivalio organizatorių prioritetai. Tiesa, planuojama festivalio gerbėjus pakviesti į virtualią festivalio versiją.

Visiems jau įsigijusiems bilietus festivalio rengėjai įsipareigoja pinigus grąžinti, tačiau taip pat prašoma visus tuos, kurie gali prisidėti, skirti lėšų „Burning Man“ komandai tam, kad padėtų renginiui išlikti.

„Projekto išlikimas priklausys nuo išradingumo ir dosnumo. Laimei, mūsų bendruomenėje gausu abiejų. Mums tai bus sunkūs metai, žinome, kad tokie bus ir jums, bet mes juos išgyvensime kartu“, – į festivalio gerbėjus kreipėsi organizatoriai.

Festivalis paprastai sutraukia apie 70 tūkst. žmonių, pernai bilietų kainos svyravo nuo 380 iki 1280 eurų, skelbia „Business Insider“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi