Naujienų srautas

Gyvenimas2020.04.10 22:36

„Keliu vėliavą“: gyventojų trispalvės vieningai plazda visoje Lietuvoje

LRT.lt 2020.04.10 22:36

Trispalvės balkonuose, ant langų, šalia Velykinių margučių, keliamos drono ar puošiančios vairuojamą sunkvežimį – gyventojai įvairiuose šalies miestuose iškart prisijungė prie LRT ketvirtadienį pradėtos iniciatyvos „Keliu vėliavą“.

Galerijoje – nuotraukos, kuriomis gyventojai pasidalino feisbuke, po LRT paskelbta žinute.

„Trispalvėje telpa viskas, kas yra svarbu Lietuvos žmonėms. Ji yra mūsų laisvės, vienybės ir stiprybės simbolis, mūsų istorijos džiaugsmingiausių ir tamsiausių akimirkų liudininkė. Su ja rankose kovojo ir už ją žuvo mūsų tėvai ir seneliai, su ja mes švenčiame jų iškovotą laisvę.

Šiuo metu kartu su visu pasauliu išgyvename ypač sudėtingą laikotarpį. Įveiksime ir šiuos sunkumus būdami vieningi ir susitelkę, būdami kovotojai. Išsikelkime mūsų vėliavas, parodykime, kad esame vieningi, kad esame stiprūs ir palaikykime tuos, kurie dabar yra priešakinėse kovos su COVID-19 pandemija linijose“, – sako LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Aktyvią iniciatyvos komunikaciją LRT vykdys ir socialiniuose tinkluose, kur kvies gyventojus dalintis savo vėliavų nuotraukomis socialiniuose tinkluose (pažymint @LRT) arba atsiųsti jas LRT el. paštu keliuveliava@lrt.lt.

Gyventojai kviečiami išsikelti valstybinę trispalvę arba istorinę su Vyčiu vėliavas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi