Naujienų srautas

Gyvenimas2020.04.09 14:11

Žiedais pasipuošusias sakuras galės stebėti visi: Vilnius siūlo transliaciją internetu

LRT.lt 2020.04.09 14:11

Vilniaus centre pavasarį žydinčios sakuros kasmet tampa vilniečių traukos centru, tačiau šiemet dėl karantino ir būriavimosi pavojų jas siūloma stebėti gyvos transliacijos metu internetu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su telekomunikacijų bendrove „Telia“ rado technologinį sprendimą ir nuo šiandien suteikia galimybę sakurų žydėjimą matyti internetu.

„Kiekvienas apribojimas gimdo naujas galimybes – nenorime rizikuoti vilniečių sveikata, todėl šiemet, deja, sakuras turime aptverti, tačiau jų vaizdas internetu dabar atkeliaus į kiekvienus namus. Asmenukės su sakuromis šiemet bus šiek tiek kitokios“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Karantino metu ryšio technologijos mums leidžia kasdienį gyvenimą išlaikyti kiek įmanoma įprastą – daugelis dirbame iš namų, nuotoliniu būdu mokomės, bendraujame, sportuojame ir net lankome muziejus ar spektaklius. Todėl negalime praleisti ir dar vieno labai svarbaus Vilniaus įvykio – sakurų žydėjimo“, – sako telekominikacijų bendrovės vadovas Danas Strömbergas.

Tiesioginę sakurų transliaciją bus galima matyti ne tik karantinas.lt puslapyje, bet ir „Facebook“ grupėje #susijungiam. „Telia TV“ pasirinkus nulinį kanalą, nuo penktadienio žydinčių sakurų vaizdą bus galima matyti ir televizoriaus ekrane.

Sakurų transliacija svetainėje www.karantinas.lt/sakuros vyks visą parą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi