Gyvenimas

2020.04.08 10:38

Padėkos medikams – ir iš pasakų šalies: skirtingomis spalvomis nušviestos Disneilendo pilys

LRT.lt2020.04.08 10:38

Skirtinguose pasaulio kampeliuose įsikūrę teminiai „Disney“ parkai Pasaulinę sveikatos dieną dėkojo medikams už jų atsidavimą ir darbą, ypač pandemijos akivaizdoje. Pasakų princesių pilys antradienį vakare buvo apšviestos skirtingomis spalvomis ar padėkos žodžiais.

„Dabar medikai priekinėse gynybos linijose kovoja su pasauline pandemija, suteikdami visiems taip reikalingą pagalbą skirtinguose pasaulio kraštuose. Todėl norime jiems išreikšti pagarbą ir padėką“, – rašoma „Disney Parks“ tinklalapyje.

Nors šiuo metu parkai dėl karantino yra uždaryti, Pelenės pilis Paryžiuje ar įvairūs statiniai kituose miestuose buvo apšviesti specialiai. Šanchajuje esanti pasakų pasipuošė padėkos žodžiais – ant jos sienų sušvito „ačiū“ skirtingomis pasaulio kalbomis.

Prie princesės pilies Paryžiuje žodis „merci“, reiškiantis „ačiū“, pražydo vienoje pievelėje.

Balandžio 7-osios vakarą Disneilende esanti Pelenės pilis buvo apšviesta mėlynai. Kituose teminiuose parkuose padėkos medikams išdėliotos iš žiedlapių.

Skelbiama, kad „Disney Parks“ surengs ir daugiau panašių padėkos akcijų.

„Kiekvienas mūsų žingsnis suteikia vilties, atneša naują dieną. Tai citata iš Disneylende vykusio „Ilgai ir laimingai“ fejerverkų šou. Tikimės, kad šis posakis suteiks įkvėpimo ir vilties dabar, kai išgyvename neužtikrintumo kupiną laiką“, – rašoma „Disney Parks“ svetainėje.