Naujienų srautas

Gyvenimas2020.04.06 14:06

Stilistas pataria, kokias procedūras galite atlikti patys, o kurias geriau palikti meistrams

Nors atrodo, kad pakirpti plaukų galiukus ar nusidažyti plaukų šaknis galite ir patys, LRT stilistas ir plaukų meistras Evaldas Valantiejus LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako, kad skubėti nereikėtų – ištaisyti namuose padarytas klaidas užtruks net ir profesionalams.

„Pirmiausia nepamirškite, kad per karantiną visi grožio specialistai negali priimti klientų ir laiką leidžia namuose. Manau, kad daugelis jų mielai atsakys į jūsų žinutėse užduodamus klausimus. Rašykite savo grožio meistrams.

Mačiau, kad daugelis kolegų rašo, kad gali netgi pagal kliento poreikius surinkti jį dominančius produktus ir su paaiškinimais, kaip jomis naudotis, atsiųsti siuntinuką į namus. Tarkime, plaukų šaknis galite pasidažyti ir namuose, gal kiek sunkesnė ši užduotis bus šviesiaplaukėms, tačiau kiekviena, pasitarusi su meistru, gali rasti išeitį“, – pastebi E. Valantiejus.

Pasak specialisto, dabar visi turime daugiau laiko įvairioms procedūroms, skirtoms pasilepinti. Kadangi neinate iš namų, plaukams leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, nenaudokite džiovintuvo ar žnyplių. Taip pat venkite gumyčių ir segtukų – jie veržia plaukus, dėl to jie gali pradėti lūžinėti. „Kadangi niekur skubėti nereikia, galima naudoti plaukų kaukes ir jas palikti 10-15 min“, – pataria plaukų meistras.

Stilistas siūlo išeitį: nesidrovėkite parašyti savo meistrui ir paklausti patarimo

Anot jo, merginos ir karantino metu pabando nusidažyti plaukus namuose, tačiau dažnai nesėkmingai, nes reta iki galo perskaito naudojimo instrukcijas ir pan. „Pavyzdžiui, tikrai nepatariu šviesiaplaukėms dažyti plaukus tamsiai – dažuose gali būti žalios, violetinės ar mėlynos pigmentų, tad spalva atrodys nenatūraliai. Ištaisyti tokias klaidas meistras galės, tačiau tai nėra paprasta, taigi atitaisyti namuose padarytą žalą gali užtrukti. Žinoma, viskas įmanoma“, – patikino plaukų stilistas.

Jis sako, kad namuose galite patrumpinti kirpčiukus, galiukus geriau palikite stilistams. „Kiek sudėtingiau vyrams, kurie eina atsakingas pareigas ir dirbti iš namų negali. Pirmiausia apsižvalgykite – galbūt ir jūsų kolegos negali užsukti pas kirpėją, tad visiems jau ataugo plaukai ir visi atrodote panašiai. Tačiau jei kentėti nebegalite, galbūt jūsų namuose yra kirpimo mašinėlė, kuria tvarkotės barzdą ir su ja galima tiesiog apsikirpti. Paprašykite žmonos ar antrosios pusės pagalbos“, – pataria E. Valantiejus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi