Gyvenimas

2020.04.08 07:00

Feisbuke – kelionių iššūkis: krioklius atstoja dušas, egzotinius gyvūnus – dulkių siurblys

LRT.lt2020.04.08 07:00

Dėl karantino uždarius valstybių sienas, ne vienam teko atšaukti suplanuotą kelionę, o apie apsilankymą svetur šiuo metu lieka tik pasvajoti. Vis dėlto norėdami išblaškyti nuobodulį ir atgaivinti kelionių prisiminimus, keliautojai ėmė atkurti įsimintiniausias išvykų akimirkas ir nuotaikingomis nuotraukomis dalintis feisbuke.

Apie naują feisbuko iššūkį vienas pirmųjų paskelbė keliautojas Liudas Dapkus. „Tokiais dalykais paprastai neužsiimu, bet dabar juk nepaprasti laikai. Tad skelbiu karantino keliautojų iššūkį“, – rašė jis, pasidalijęs nuotraukomis su gyvūnais. Vienoje jis – kelionėje, ant rankų laiko koalą, kitoje – namie, glaudžia savo augintinę.

„Namai pilni priemonių tobulam peizažui, gražiausiam saulėtekiui ar architektūros paminklui sukurti“, – rašo keliautojas ir kviečia prisiminti bei atkurti įsimintiniausias kelionių akimirkas.

Kitiems keliautojams taip pat netrūksta išradingumo. Vieni tam, kad atkurtų tobulą kelionės akimirką, keliavo prie lango, kiti išlindo į balkoną, treti įsiamžino prie klozeto.

Bangas skrodžiančia banglente tapo palangė, o Graikijoje esančios Santorino salos panoramą atstojo lietuviškas daugiabučių kiemas.

Kol už lango dar ne vasara, prisiminimai gali nukelti ten, kur šilta!

Kai kurie namuose pasistengė ne tik atkurti panašią atmosferą, bet ir apsirengė tokiais pačiais rūbais, nepamiršo ir kelionėse būtinų aksesuarų – kuprinės, akinių nuo saulės.

Keliautojai išradingai pasinaudojo ne tik savo namų kambariais, bet ir namų apyvokos daiktais.

Kai kam sprandą apsivijusią gyvatę pakeitė dulkių siurblys, žydrą jūrą atstojo vonia, o šniokščiančiu kriokliu tapo bėgantis dušas.

Kai kuriems keliautojams į pagalbą sudalyvauti feisbuko iššūkyje atskubėjo draugai – vieni atstojo Rio de Žaneire esančią Kristaus statulą, kitiems teko suvaidinti net orangutangus!

Ir nors šiuo metu daugeliui apie žydrus vandenis, palmes ir aukso baltumo paplūdimius tenka tik pasvajoti, smagiame iššūkyje dalyvaujantys keliautojai įrodė, kad linksma gali būti ir savo namuose, o egzotiškus kraštus kuo puikiausiai gali atstoti pavasarėjanti gimtinė.

Prie nuotaikingo iššūkio gali prisijungti visi norintieji – namuose atkurkite įsimintiną kelionės akimirką ir pasidalinkite nuotraukomis savo socialiniuose tinkluose su grotažymėmis #karantinokeliones, #keliautojaskarantine, #quarantinetravelerchallenge.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.