Gyvenimas

2020.04.03 16:48

Nemokamas konsultacijas nuotoliniu būdu siūlo ir privačios klinikos

LRT.lt2020.04.03 16:48

Karantinas ne tik keičia nusistovėjusią tvarką − šis laikotarpis taip pat suteikia galimybių ieškoti naujų sprendimų, kaip nepalikti bėdoje tų, kuriems šiuo metu reikia medikų pagalbos. „Kardiolitos klinikos“ visiems siūlo nemokamas konsultacijas nuotoliniu būdu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Žmonių gydymas yra mūsų pašaukimas, o jų sveikata – svarbiausias veiklos prioritetas. Ieškojome sprendimų, kaip šiuo metu padėti pacientams. Atsižvelgę į šį sudėtingą laikotarpį nusprendėme konsultacijas nuotoliniu būdu teikti telefonu visos Lietuvos gyventojams, nepaisant to, kuriame mieste jie gyvena. Ši specialistų teikiama pagalba pacientams nieko nekainuos“, – sako Edgaras Balaika, klinikos kokybės vadovas.

Konsultacijos nuotoliniu būdu metu gydytojai specialistai įvertina paciento būklę ir, esant poreikiui, gali paskirti būtinuosius tyrimus ar aptarti jų rezultatus, skirti ar pratęsti vaistus, išduoti elektroninius nedarbingumo pažymėjimus, taip pat išrašyti siuntimus kitų gydytojų specialistų konsultacijoms.

Gydytojas specialistas, konsultacijos nuotoliniu būdu metu įvertinęs paciento būklę ir nustatęs būtinosios pagalbos poreikį, gali paskirti vizitą į kliniką, jeigu matytų, kad kitu atveju reikšmingai pablogėtų paciento būklė.

Pirmąją savaitę daugiausia pacientų registravosi gydytojų kardiologų ir ortopedų-traumatologų konsultacijoms nuotoliniu būdu.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo

Matydami pacientų poreikį medicininei pagalbai karantino laikotarpiu pacientus nuotoliniu būdu pasiruošę konsultuoti daugelio sričių gydytojai: kardiologai, ortopedai-traumatologai, akušeriai-ginekologai, neurologai, oftalmologai, otorinolaringologai, vidaus ligų gydytojai, urologai, bendrosios ir pilvo chirurgijos gydytojai, reumatologai, psichiatrai, psichologai, dermatovenerologai, alergologai ir klinikiniai imunologai, endokrinologai ir kiti.

Norint pasikonsultuoti su gydytoju specialistu nuotoliniu būdu tereikia susisiekti su „Kardiolitos klinikomis“ tel. numeriu +370 620 33383 ir užsiregistruoti. Atėjus konsultacijos laikui pats gydytojas specialistas susisieks su pacientu. Šią paslaugą planuojama teikti visu karantino laikotarpiu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.