Gyvenimas

2020.03.31 22:21

Meilė griauna karantino sienas – senjorai kasdien vyksta į pasimatymą Danijos pasienyje su Vokietija

LRT.lt2020.03.31 22:21

Danijoje gyvenanti 85-erių Inga Rasmussen ir Vokietijoje gyvenantis jos mylimasis 89-erių Karstenas Tüchsenas Hansenas susitiko prieš porą metų. Nuo tol dviejų šalių pasienyje gyvenantys senjorai kasdien lanko vienas kitą. Tiesa, dėl plintančio koronaviruso uždarius šalių sienas, jiedviem teko ieškoti kitų būdų pasimatyti.

Ir surado – mylimieji kiekvieną dieną susitinka Danijos ir Vokietijos pasienyje. Inga į sutartą vietą atvyksta automobiliu, Karstenas atmina dviračiu.

Atsivežę kėdes, jiedu susėda vienas priešais kitą ir susirengia gardžius priešpiečius – vaišinasi arbata, sausainiais. Tiesa, senjorai laikosi saugaus atstumo. Įprastai jie apsikabintų ir pasibučiuotų, tačiau per daug priartėti vienas prie kito neleidžia ir šalių teritorijas skiriantis barjeras.

„Liūdna, bet nieko nepakeisime“, – portalui „Deutche Welle“ sakė į pasimatymą su širdies draugu kasdien atvykstanti Inga Rasmussen.

Pora iš visų jėgų stengiasi, jog koronavirusas netrukdytų puoselėti prieš kurį laiką netikėtai užsimezgusių santykių. Jie kasdien kalbasi telefonu, susitinka ir viliasi, jog Velykas galės švęsti kartu.

Beje, pasibaigus karantinui, senjorai tikisi sugrįžti prie pomėgių ir vėl drauge leistis į keliones.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.