Gyvenimas

2020.03.30 21:23

Pramoga vakarui: užsukite į virtualią ekskursiją po JAV Baltuosius rūmus arba įkopkite į Eifelio bokštą

LRT.lt2020.03.30 21:23

Nors dėl šalyje paskelbto karantino šiuo metu dienas leidžiame namuose, net ir būdami ant sofos galime pasižvalgyti po Jungtinių Amerikos Valstijų Baltuosius rūmus. Tokią galimybę suteikia internetinis „Google Arts & Culture“ – meno, istorijos ir kultūrinių kelionių lobynas.

JAV Baltieji rūmai yra ypač unikali yra vienintelė privati valstybės vadovo rezidencija, kuri yra atvira visuomenei nemokamai, skelbia „Google Arts & Culture“.

Virtualios ekskursijos metu galima apžiūrėti Baltųjų rūmų interjerus bei eksterjerus, pamatyti unikalų jų dekorą: istorinius meno kūrinius (įskaitant oficialius buvusių valstybės vadovų portretus, keramiką ir eksponuojamas skulptūras). Galima „užeiti“ į prabangų viceprezidento kabinetą, karo sekretoriaus kompleksą ar biblioteką. Besižvalgant galima sužinoti ir daugybę įdomių faktų. Apsilankyti šioje ekskursijoje galite ČIA.

„Google Arts & Culture“ taip pat suteikia galimybę apžiūrėti kai kuriuos garsiausius pasaulio kūrinius virtualiomis kelionėmis po šimtus muziejų ar pilių, kviečia pasigrožėti gamta nacionaliniuose parkuose. Pastaruoju metu vienas labiausiai internautų lankomų objektų – Eifelio bokštas Paryžiuje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.