Gyvenimas

2020.03.27 07:56

Už stiklo – nesuvaidintos karantino emocijos: per kelias dienas fotografė aplėkė ir Vilnių, ir Kauną

LRT.lt2020.03.27 07:56

Vieni, su šeima ar su naminiu gyvūnu, dirbantys ar poilsiaujantys – iš už stiklo į fotografės Gabijos Monikos Vainiutės objektyvą per karantiną žvelgia įvairiausi žmonės. Dėl koronaviruso grėsmės Lietuvai užsidarius namuose mergina aplėkė daugiau nei 40 vietų Vilniuje ir Kaune vien tam, kad pakeltų nuotaiką ir įamžintų staiga pasikeitusią kasdienybę.

Portalui LRT.lt G. M. Vainiūtė pasakojo, kad žmonės į jos projektą „Karantino langai“ reagavo labai gerai: „Tik paskelbus apie šio projekto idėją ir pradėjus ieškoti, pas ką galėčiau atvažiuoti, žmonės užplūdo žinutėmis ir palaikymu, net ne visiems norintiems spėjau atsiliepti“.

Pasak fotografės, žmonės džiaugėsi galėdami prasiskaidrinti karantininę kasdienybę, įsiamžinti vieni ar su šeima šiuo istoriniu laikotarpiu ir papasakoti, kaip atrodo jų karantinas.

„Pas daugelį atvažiavus buvo jaučiamos ramios nuotaikos, šeimos džiaugėsi galėdamos praleisti daugiau laiko kartu, senjorai tuo tarpu irgi nepuolė į paniką, nors matėsi, kad galbūt kažkiek vieniši jaučiasi. Teko nufotografuoti ir keletą dirbančių maitinimo verslų, tai ten nuotaikos kiek niūresnės, tačiau rankos nenuleidžiamos, matėsi, kad stengiasi, kiek įmanoma labiau kūrybiškai pasiekti savo klientą“, – pasakojo fotografijos puslapio „Silk & Kisses” kūrėja.

„Karantino langai“ – nuotraukų galerijoje:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.