Gyvenimas

2020.03.17 11:33

Antroje „Įdomiojoje pamokoje tiesiogiai“ – fizikų eksperimentai ir Vido Bareikio namų darbai

LRT.lt2020.03.17 11:33

Antradienį per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt vyko antra specialaus projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laida. Joje – fizika su eksperimentais, „Prototo“ viktorina ir kiti smagūs užsiėmimai. Šįkart namų darbus uždavė Vidas Bareikis – nusifilmuoti besiplaunant rankas ir dainuojant jo, kartu su sūnumi sukurtą dainą.

Įrašais vaikai kviečiami dalintis socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Tik Tok“.

Laidos įrašas:

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Įspūdingas azoto dujų stulpas ir žvilgsniu kiaurai veriantys paukščiai – pelėdos

Beje, „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vyksta ir jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose. Tereikia atsisiųsti „Prototo“ programėlę – galėsite ne tik žiūrėti pamoką, bet ir žaiskite kartu.

Kartu su žiūrovais „Prototo“ programėlėje savo jėgas išbandys ir rezultatus apžvelgs Vidas Bareikis. Geriausias žaidėjas bus apdovanotas specialiais „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prizais.

Programėlę atsisiųsti ir daugiau informacijos rasti galite čia.

Pirmadienį per pirmąją laidą kūno kultūrą vedė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, o istoriją – istorikas Mindaugas Nefas, kuris pažėrė įdomių pasakojimų apie krepšinį Lietuvoje.

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Liepsnojanti kūno kultūra: Vaidotas Valiukevičius demonstruoja „On Fire“ judesius

„Visuomeninis transliuotojas LRT reaguoja į susidariusią situaciją šalyje, todėl keičia LRT TELEVIZIJOS programų tinklelį taip, kad namuose likę vaikai galėtų laiką leisti naudingai ir įdomiai. Kiekvieną darbo dieną tiesiogiai transliuosime specialią laidą, kurioje vaikams pasiūlysime įdomaus, edukacinio, įtraukiančio turinio. Prie projekto kviesime prisijungti įvairius žinomus Lietuvos specialistus, tarp jų ir mokytojus“, – komentuoja LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Specialus LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ – darbo dienomis nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.