Gyvenimas

2020.03.16 15:40

Nukeliama „Mados infekcija“, organizatoriai atsiduos kūrybiniam karantinui

LRT.lt2020.03.16 15:40

Balandžio 24-25 d. planuoto didžiausio šalies mados renginio „Mados infekcija“ data neišvengiamai keičiasi. Organizatoriai informuoja, kad nukelia festivalį. Būsimos renginio datos bus paskelbtos iškart, vos pradės rimti COVID-19 virusas. Visi mados gerbėjų įsigyti bilietai galios atnaujintomis datomis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„COVID-19 stipriai sujaukė mūsų planus, bet joks virusas neįveiks „Mados infekcijos“! Todėl visa komanda ir toliau nuosekliai dirba, kad renginys įvyktų. Jei kažkada verkšlenome dėl laiko deficito idėjiniams ieškojimams, dabar turime idealias sąlygas kūrybiniam karantinui“, – sako festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė.

Naują festivalio „Mados infekcija“ datą organizatoriai skelbs atsižvelgdami į situaciją šalyje ir LR Vyriausybės nurodymus.

„Jei turite tokią galimybę, prašome neskubėti grąžinti įsigytų bilietų. Taip prisidėtumėte prie festivalio gyvavimo ir komandos ūpo palaikymo. Nusprendusius susigrąžinti pinigus jau dabar, kviečiame užpildyti šią anketą. Užtikriname, kad grąžinimą bus galima atlikti ir vėliau. Šiuo metu „Mados infekcija“ dirba iš namų – laikom špygas!“ – sako S. Straukaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.