Gyvenimas

2020.03.08 15:59

„Dainų dainelė 2020“ vėl subūrė mažuosius šalies talentus

LRT.lt2020.03.08 15:59

Tiesiai iš „Dainų dainelė 2020“ scenos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Vilniuje solistai, duetai, grupės ir ansambliai sekmadienio vakarą padovanojo jaukų koncertą.

Iš viso žiūrovus džiugins devynios atrankų laidos ir konkurso finalas, kuris tiesiogiai bus transliuojamas iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro. Sekmadienio eteryje pasirodė penktoji laida.

Po kiekvienos atrankinės laidos geriausiai pasirodžiusius dalyvius paskelbia konkurso organizatorių suburta profesionali vertinimo komisija.

Dar vieną laureatą, kuris pasirodys baigiamajame koncerte Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, žiūrovai išrinks LRT.lt portale.

Balsavimas prasidėjo atrankinės laidos transliacijos metu sekmadienį ir tęsis iki artimiausio šeštadienio 20.00 valandos. Į finalą pateks atlikėjas, kuris LRT.lt surinks daugiausia palaikymo balsų ir nebus pačių organizatorių atrinktas į finalinį koncertą. Balsuoti galima čia.

Konkursas – vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos muzikinių renginių, kurio scenoje jau yra pasirodę daugiau nei 200 tūkst. jaunųjų atlikėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.