Gyvenimas

2020.03.01 18:29

Mažieji Lietuvos talentai „Dainų dainelėje“ pademonstravo savo talentus

LRT.lt 2020.03.01 18:29

LRT PLIUS žiūrovai, sekmadienio popietes leidžiantys su „Dainų dainele 2020“, jau ne kartą įsitikino, kad Lietuvoje – daugybė talentingų dainorėlių. Mažieji talentai iš visos Lietuvos ir šį sekmadienį džiugino savo balsais.

Tiesiai iš „Dainų dainelė 2020“ scenos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Vilniuje solistai, duetai, grupės ir ansambliai dovanojo šiltą popietę. Daineles traukė ir patys mažiausi, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius ant scenos, ir jau vyresni, labiau patyrę atlikėjai. Kai kuriems jų ši „Dainų dainelė“ – ne pirmoji. Ypatinga konkurso atmosfera ir nuotaika juos čia vilioja sugrįžti.

Juk „Dainų dainelė“ – vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos muzikinių renginių, kurio scenoje jau yra pasirodę daugiau nei 200 tūkst. jaunųjų atlikėjų. Tarp jų ir žinomi šalies dainininkai, džiuginantys ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatros lankytojus, ir populiariosios muzikos mėgėjus, ir netgi atstovauja savo šaliai ant „Eurovizijos“ scenos.

Šių metų konkurse taip pat netrūko puikiai dainuojančių vaikų ir paauglių, kurie galbūt vieną dieną taps visiems gerai žinomais muzikantais. Ir nors visi, pasirodantys konkurse puikiai dainuoja, po kiekvienos atrankinės laidos geriausiai pasirodžiusius dalyvius paskelbia konkurso organizatorių suburta profesionali vertinimo komisija.

Dar vieną laureatą, kuris pasirodys baigiamajame koncerte Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, žiūrovai išrinks LRT.lt portale.

Balsavimas prasideda atrankinės laidos transliacijos metu sekmadienį ir tęsiasi iki artimiausio šeštadienio 20.00 valandos. Į finalą pateks atlikėjas, kuris LRT.lt surinks daugiausia palaikymo balsų ir nebus pačių organizatorių atrinktas į finalinį koncertą.