Gyvenimas

2020.02.26 11:50

Lenkijoje atidarytas didžiausias uždaras vandens parkas Europoje sukėlė diskusijas, administracijai teko atsiprašinėti

LRT.lt2020.02.26 11:50

Savaitgalį Lenkijoje duris atvėrė didžiausias po stogu esantis vandens pramogų kompleksas Europoje. Jau pirmosiomis darbo dienomis jis sulaukė daugybės lankytojų, tik ne visi jie liko patenkinti – parko feisbuko paskyroje darbuotojams teko ir atsiprašinėti.

Mažiau nei už valandos kelio nuo Varšuvos įsikūręs pramogų parkas „Suntago“ prieš atidarymą žadėjo, kad čia vienu metu galės apsilankyti 15 tūkst. žmonių, kurių lauks 18 baseinų, 32 vandens čiuožyklos, kurių bendras ilgis – 3,2 km, ir 40 tūkst. kvadratinių metrų tropinis sodas, kuriame žaliuos specialiai iš egzotiškų kraštų – Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos – atvežtos palmės.

View this post on Instagram

#suntago

A post shared by Pancho Campos (@panchodrumms) on

Įspūdingi aprašymai žadino ir lankytojų lūkesčius, o administracija džiaugėsi pardavusi visus bilietus atidarymo savaitgaliui. Tačiau apsilankiusieji liejo apmaudą ir nusivylimą.

Pramogų parko feisbuko paskyrą lankytojai užvertė komentarais. „Vargino ilgos eilės, neveikė pusė atrakcijų“, – skundėsi ne vienas. Moterys piktinosi, kad nusileidimo takuose buvo sužaloti jų vaikai, kiti sušalo ilgai laukdami eilėse prie atrakcionų. Dalis lankytojų abejojo, kad atrakcionai iš tiesų yra saugūs, o personalas tinkamai pasiruošęs.

Žinoma, atsirado ir tokių, kurie teigė, jog nereikėtų tikėtis, kad jau pirmąjį savaitgalį parkas dirbs nepriekaištingai ir trūkumų stengėsi nesureikšminti, tačiau tai tik kurstė dar aršesnes diskusijas komentaruose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.