Naujienų srautas

Gyvenimas2020.02.25 11:49

Venecijoje dėl koronaviruso grėsmės atšauktas juostos „Neįmanoma misija 7“ filmavimas

LRT.lt 2020.02.25 11:49

Holivudo kino industrija papildė dėl koronaviruso plitimo finansinių nuostolių patyrusių sektorių sąrašą, informuoja „Sky News“.

Dėl koronaviruso grėsmės Italijoje buvo sustabdyti naujausios juostos „Neįmanoma misija“ dalies filmavimo darbai.

Kino studija „Paramount Pictures“ buvo suplanavusi trijų savaičių trukmės filmavimą Venecijoje, tačiau, pasigirdus įspėjimams dėl aktorių ir aptarnaujančios personalo saugumo ir gerovės, pranešė atšaukianti numatytus darbus.

„Šios pertraukos metu norime atsižvelgti į savo darbuotojų susirūpinimą ir leisti jiems grįžti namo, kol filmavimo darbai bus atnaujinti, – aiškino studijos atstovai. – Mes ir toliau stebėsime situaciją, taip pat šiuo klausimu tęsime bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros ir vyriausybės specialistais.“

Jau daugiau kaip 200 žmonių Italijoje užsikrėtė koronaviruso sukeliama kvėpavimo takų infekcija COVID-19 – tai didžiausias skaičius už Azijos ribų. Septyni žmonės mirė.

Daugelis atvejų užfiksuoti kaimyniniame Lombardijos regione, tačiau trys nustatyti pačioje Venecijoje, todėl, stengdamasi užkirsti kelią viruso plitimui, Veneto regiono valdžia sustabdė viešus renginius.

Buvo numatyta, kad filmas ekranus pasieks kitų metų liepą. Kol kas neaišku, ar pauzė filmavime turės kokios nors įtakos planuojamai jo pasirodymo datai.

Kaip davė suprasti kino studijos atstovai, aktoriaus Tomo Cruise`o filmavimo aikštelėje Italijoje nebuvo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi