Naujienų srautas

Gyvenimas2020.02.24 10:14

Goda atsirado – trejus metus trukęs vaikiškų piešinių detektyvas Vilniaus oro uoste baigtas

LRT.lt 2020.02.24 10:14

Socialiniame tinkle paskelbta žinutė apie ieškomą Godą, prieš trejus metus palikusią savo piešinius Vilniaus oro uoste, davė rezultatų. Po dviejų savaičių Goda atsirado. Antradienį planuojama mergaitei ne tik grąžinti paliktus piešinius, bet ir pravesti oro uoste ekskursiją.

„Viskas įvyko per dvi savaites. Labai ačiū portalų kolegoms, televizijoms ir radijo laidoms bei žmonėms, kurie labai aktyviai dalinosi šia istorija ir padėjo surasti Vilniaus oro uoste paliktų piešinių autorę Godą. O mano kolegai Ernestui – įrodėme, kad socialinių tinklų pagalba veikia“, – pirmadienį feisbuke rašė Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas.

Anksčiau portalui LRT.lt T. Vasiliauskas pasakojo, kad kaip 2017 metais Vilniaus oro uoste suradęs segtuvą su vaikiškais priešiniais jo kolega Ernestas jį ilgai saugo ir tikėjosi, kad atsiras jo savininkė Goda. Bent jau taip mergaitė pasirašė savo piešinių kampučiuose. T. Vasiliauskas nusprendė padėti kolegai ir socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute su mergaitės piešiniais ir grotažyme #GodaAtsiliepk.

„Iš tiesų daiktų randame labai įvairių, ir papuošalų, ir paliktų drabužių, elektronikos ar pan. Pagal taisykles, oro uostuose surastus daiktus laikome pusmetį, o jei savininkas neatsiranda, jie yra utilizuojami. Žinoma, svarbu pažymėti, kad vertingesni daiktai perduodami Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), kuri ir sprendžia, ką su jais daryti“, – yra sakęs T. Vasiliauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi