Gyvenimas

2020.02.20 17:16

Milano mados savaitės podiumą užliejo jūros kerų įkvėpta „Max Mara“ kolekcija

LRT.lt2020.02.20 17:16

Dailininkai, poetai, kompozitoriai, dainininkai ir filosofai – nuo Williamo Shakespeare’o iki Stevie Nicks, nuo T. S. Elioto iki Tracey Emin, nuo Jeanette Winterson iki Jean Genet – visų jų kūryba buvo paveikta jūros kerų. Šis susižavėjimas atsispindi ir Milano mados savaitėje pristatytoje naujoje „Max Mara“ kolekcijoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vandenynas – tai galinga žmogaus būsenos metafora: pavojus ir viltis, meilė ir ilgesys, narsa ir tuštybė. „Max Mara“ moteris pastaruoju metu daug svajoja. Kiek pavargusi nuo slaptųjų korporacinio gyvenimo konvencijų, ji sėdi prie savo rašomojo stalo ir įsivaizduoja pabėgimą į jūrą. Svajonėse ji yra nuosavo laivo kapitonė, pasiryžusi susigrumti su bangomis ir sutikti savo likimą.

Jūrinė tematika padiktuoja eilę skirtingų siluetų ir naujų būdų derinti tradicines „Max Mara“ spalvas: kupranugario gelsvą, pilką, baltą ir, žinoma, jūrinę tamsiai mėlyną. Čia rasite ir įvairiausių paltų: šiltų kariškų milinių, apsiaustų, caban stiliaus paltų plačiomis apykaklėmis ir duffle tipo paltų, dekoruotų pailgomis sagomis ir kutais.

„Max Mara“ kolekcijos pristatymo akimirkos – nuotraukų galerijoje

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.