Gyvenimas

2020.02.14 16:25

Pasirodė Lukiškių kalėjime filmuoto serialo „Stranger Things“ anonsas

LRT.lt2020.02.14 16:25

Jau galima išvysti populiaraus amerikiečių siaubo serialo „Stranger Things“ ketvirtojo sezono anonso užuominas. Tiesa, jame vaizdų iš Lukiškių kalėjimo, kur buvo filmuoti keli epizodai nėra, įamžinti tik lauke užfiksuoti vaizdai.

Vaizdo klipas prasideda žiemos vaizdais. Jame rodomas prie geležinkelio bėgių besidarbuojančių žmonių būrys. Ši vieta yra netoli Vilniaus.

Apie Lukiškių kalėjime vykstančius serialo „Stranger Things“ filmavimus penktadienį ryte pranešė naujienų agentūra BNS.

„Sutartis pasirašyta, filmavimas prasideda šiandien ir vyks visą savaitgalį“, – BNS patvirtino teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

Pasaulyje populiaraus mokslinės fantastikos – siaubo serialo ketvirtojo serialo sezono filmavimams rengtasi jau nuo sausio pradžios.

Pasaulyje populiaraus mokslinės fantastikos – siaubo serialo ketvirtojo serialo sezono filmavimams rengtasi jau nuo sausio pradžios.

Fantastinis serialas „Keisti dalykai“ kuriamas nuo 2016-ųjų. Visi trys sezonai filmuojami Džordžijos valstijoje, Džeksono miestelyje ir jo apylinkėse JAV. Serialas yra pelnęs penkis „Emmy“ apdovanojimus, buvo nominuotas „Auksiniams gaubliams“, „Grammy“ apdovanojimams.

Vilniaus kino biuras ir Teisingumo ministerija pažymi, kad pernai uždarytas Lukiškių kalėjimas sulaukia didelio užsienio kino kompanijų susidomėjimo.

Kino industrijos dėmesio Lietuva sulaukia jau kelerius metus ir dėl mokestinių lengvatų, išskirtinių filmavimams tinkančių vietų, taip pat Vilniaus kino biuro, centrinės valdžios dėmesio šalies reklamai tarp kino kūrėjų.

„Netflix“ Vilniuje pernai taip pat filmavo detektyvinį serialą „Young Wallander“ (Jaunasis Volanderis), pasaulinės sėkmės sulaukė kitos JAV televizijos milžinės HBO sukurtas mini serialas „Černobylis“, filmuotas Vilniuje, Fabijoniškėse ir Visagine.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt