Gyvenimas

2020.02.14 13:57

Latvijos kunigas skatina poras tuoktis dovanodamas joms žiedus

žiūrėkite reportažą
LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2020.02.14 13:57

Valentino dienos proga Latvijos Siguldos mieste katalikų kunigas sugalvojo būdą, kaip paskatinti tuoktis poras, kurios sunkiai ryžtasi lemtingam žingsniui. Jis dovanoja sutuoktuvių žiedus.

Kunigas Rihardas Rasnacis sugalvojo neįprastą dovaną Valentino dienos proga. Dovanoja žiedus poroms, kurios gyvena drauge, bet dar neapsisprendė tuoktis.

„Tvirta šeima labai svarbu. Tų, kurie man skambina, neklausiu – katalikai ar ne. Tik detalių – pristatyti žiedą ar patys ateis pasiimti. Juk meilė be atsakomybės yra egoistiška“, – sako R. Rasnacis.

Sutuoktuvių žiedas už „taip“: latvių kunigas skatina žengti lemtingąjį žingsnį – dovanoja žiedus dar neapsisprendusioms poroms

Norintiems tuoktis tereikia parodyti norą kurti šeimą ir susisiekti su kunigu. Dvasininkas paruošė 30 žiedų. Į klausimą, kiek tai kainavo, atsako – komercinė paslaptis.

„Noriu paskatinti ilgai drauge gyvenančias poras žengti lemtingus žingsnius. Sužadėtuvių ir vedybų. Tiek daug sykių stebėjau, kaip ypač vaikinai labai sunkiai ryžtasi“, – sako R. Rasnacis.

Kunigas sako, kad pirmieji žiedai, kuriuos padovanojo, jau pasiekė tikslą. Jis pasipiršo, o ji atsakė „taip“.

Išsamiau – reportaže:

Sutuoktuvių žiedas už „taip“: latvių kunigas skatina žengti lemtingąjį žingsnį – dovanoja žiedus dar neapsisprendusioms poroms
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt