Gyvenimas

2020.02.13 15:35

Po kelių dešimtmečių pertraukos Vilkaviškio rajone – trynukai: gimė istorinę dieną

LRT.lt2020.02.13 15:35

Kauno klinikose šių metų sausio 13 dieną, Laisvės gynėjų dieną, pasaulį išvydo Alksnėnų gyventojų Jovitos ir Martyno Ivanovų trejetukas – Iglė, Paula ir Pijus, skelbiama Vilkaviškio rajono savivaldybės feisbuke.

Pirmojo mėnesio sulaukusius mažylius ketvirtadienį aplankė ir šeimą pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka: „Sveikinu Jus, sulaukus didžiulio džiaugsmo. Tegul Jūsų namuose ir širdyse bus gera ir šilta nuo vaikų šypsenų ir juoko.“

Šešerių metų dukrą Faustą auginanti šeima trykšta pozityvu. Jaukiuose namuose tėveliai pasakojo, jog laukiasi trynukų sužinoję visai netikėtai, beveik pačioje nėštumo pabaigoje.

„Visada galvojome, kad laukiamės dvynukų, bet visai prieš Kalėdas, apžiūros metu gydytoja pastebėjo dar vieną vaikutį ir pranešė, kad į pasaulį atkeliaus trys nauji šeimos nariai. Tai buvo didžiulė staigmena mums visiems“, – pasakojo laiminga mama.

Tėvelis Martynas sakė šeimoje pasikalbėdavę, jog galėtų susilaukti dvynių, nes iš jo pusės giminėje tokių atvejų buvo, tačiau trynukai nustebino visus.

Berniukas gimė didžiausias, svėrė apie 3 kg, mergaitės – šiek tiek lengvesnės. Iš Kauno klinikų mažylius tėveliai parsivežė po dviejų savaičių. Šiuo metu mažylius auginti labai padeda dukrelė Fausta, visai netoli gyvena ir trynukų seneliai, tad ko nors prireikus – pagalba visada yra šalia.

„Iki mažylių gimimo turėjome šiek tiek laiko susitaikyti su mintimi, jog gims iškart trys, laukėme ir rūpinomės, kad viskas būtų gerai, o vaikučiai sveiki“, – pasakojo mama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt