Gyvenimas

2020.02.13 14:46

Niujorko mados savaitė atsisveikina – ant podiumo Marco Jacobso kelionė laiku

LRT.lt2020.02.13 14:46

Paskutinę Niujorko mados savaitės dieną savo naujausią kolekciją pristatė dizaineris Marcas Jacobsas. Palyginti su anksčiau mados savaitėje matytomis kolekcijomis ši išsiskyrė lakoniškumu, minimalizmu – dominavo vienspalviai drabužiai, o ne raštai ir detalės, puošybos elementus jis paliko proginėms suknelėms.

Dizaineris tarsi sugrįžo į 7-ąjį dešimtmetį, o kai kurie modeliai priminė pirmosios JAV damos Jackie Kennedy ar pagrindinės filmo „Rosemary's Baby“ herojės aprangos stilių, kiti – paties dizainerio karjeros pradžią 90-aisiais.

Pristatydamas savo kolekciją dizaineris teigė, kad yra įkvėptas savo praeities ir dabarties herojų: „Be to, palyginti su praėjusių metų mano kolekcija, kurioje tryško nežabojama energija, spalvos ir plazdėjo laisva dvasia, šių metų kolekcija pasižymi santūrumu, audinių kokybe, proporcija.

Šios kolekcijos vertybė – paprastas ir nesenstantis dizainas, atskleidžiantis individualumą. Toks dizaino paprastumas tapo ne mažesniu iššūkiu, nei drąsūs sprendimai ankstesniuose mano kūriniuose.“

Vienu iš jo kolekcijos modelių tapo ir atlikėja bei aktorė Myley Cyrus. Tai ne pirma kartas, kai jis pasirodo ant podiumo – ji jau demonstravo Jeremy Scotto drabužius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt