Naujienų srautas

Gyvenimas2020.02.08 16:57

Ant Niujorko mados savaitės podiumo – laimingi pankai ir maištingai žiemiški raštai

LRT.lt 2020.02.08 16:57

„Monse“ Niujorko mados savaitės podiumą nuspalvino langeliais ir žiemiškais raštais, kurie daugeliui siejasi su šventėmis. Žinoma, autoriai įpynė kelias kaukoles ar maištingesnių detalių bei kolekciją paskyrė laimingiems pankams.

Prekės ženklo „Monse“ kūrėjai Fernando Garcia ir Laura Kim Niujoko mados savaitėje pristatė kitų metų rudeniui ir žiemai skirtą kolekciją. Pasak jų, tai – kolekcija laimingiems pankams.

Naujojoje „Monse“ kolekcijoje dominuoja raštai – stambūs langeliai, kalėdiškos snaigės ir ornamentai, taro kurių įsiraizgiusios kaukolės, leopardo kailio motyvai. Aki traukia apnuoginti pečiai ar bent jau vienas atidengtas petys. Dar labiau pankišką įspūdį stiprino gruboki batai, tinklinės pėdkelnės ir kaklo aksesuarai.

Beje, autoriai Vogue.com sakė, kad juos įkvėpė 2009-aisiais pasirodęs filmukas „Šaunusis ponas Lapinas“ („Fantastic Mr. Fox“). Pagrindinio herojaus dėvėti paltai įkvėpė ir kūrėjus. Nors jie panašūs į prekės ženklo dizainerių jau anksčiau pristatytus ir tapusiais viena perkamiausių jų prekių.

Naujausia „Monse“ kolekcija – nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi