Gyvenimas

2020.02.07 12:20

Podiumas virto galerija – Siriano modeliai priminė skulptūras, įkvėptas Harley Quinn herojės

LRT.lt2020.02.07 12:20

JAV prasidėjo vienas svarbiausių mados pasaulio renginių – Niujorko mados savaitė, kurioje pristatomos rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos. Pirmąją dieną bene daugiausiai dėmesio sulaukė Cristianas Siriano, kurio kolekciją įkvėpė filmų herojai, o modeliai priminė skulptūras.

Iš tiesų galima sakyti, kad ketvirtadienį prasidėjusi Niujorko mados savaitė pradeda ir visą mados mėnesį – iškart po jos prasidės Londono, vėliau Milano ir galiausiai Paryžiaus mados savaitės, tad mados gerbėjams bus į ką paganyti akis iki pat kovo 3-osios.

Pirmąją mados savaitės dieną savo kolekciją pristatė ir C. Siriano. „Šįkart leidau savo vaizduotei įsibėgėti. Pirmiausia mane įkvėpė filmas „Plėšriosios paukštės“ („Birds of Pray“), iš kurio į mano kolekciją atkeliavo per keistą linksmybių namą lakiojančios Harley Quinn idėja.

Taip atsirado mistiška, gotiška, ir meninė, eksperimentinė kolekcija. Galiausiai susivokiau žvelgiantis į dadaizmą – XX a. pradžios meno judėjimą, kuriam būdinga skulptūriškumas, forma, futurizmas ir ekspresyvumas“, – prieš kolekciją išplatintame pranešime rašė dizaineris.

C. Siriano kolekcija – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt