Naujienų srautas

Gyvenimas2020.02.06 14:03

Neeilinis sujudimas Laisvės alėjoje: kvietimai į šventinį koncertą ir „Eurovizijos“ atrankos finalą iššluoti

antras dalybų etapas nuo 18 val.
kaunas.kasvyksta.lt 2020.02.06 14:03

Ketvirtadienį nuo 9 val. ryto „KEKS 2022“ biure pradėti dalinti bilietai į nemokamą valstybės atkūrimo šimtmečio koncertą ir „Eurovizijos“ atrankos finalą „Žalgirio“ arenoje. Tiesa, muzikos mylėtojų eilė Laisvės alėjoje nutįso gerokai prieš 9 val., rašo portalas Kaunas.KasVyksta.lt

Dėl beveik 4000 nemokamų kvietimų į koncertą, lietingą ketvirtadienio rytą Laisvės alėjoje lūkuriavo gausus būrys kauniečių – kai kurie stovėjo nuo 8 val. ar net anksčiau. Keliolika minučių iki 9 val. kauniečių gretos vis gausėjo, rašo portalas Kaunas.KasVyksta.lt.

Apie 9.32 val. „KEKS 2022“ biure dalis nemokamų kvietimų į koncertą jau buvo išdalyta. Šimtai eilėje lūkuriuojančių kauniečių paklausę apie kvietimus, sulaukė neigiamo atsakymo ir apleido pastatą tuščiomis. Likusi nemokamų kvietimų dalis „KEKS 2022“ biure bus dalinama nuo 18 val.

LRT.lt primena, kad Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Kaunas pasitinka jau tradicija tapusiu koncertu „Aš – dalis tavęs“ ir kasmetiniais iškiliausių mūsų šalies asmenybių apdovanojimais. Iškart po to į sceną žengs „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinės atrankos finalininkai. Vasario 15-osios vakarą renginį tiesiogiai iš „Žalgirio“ arenos transliuos LRT TELEVIZIJA.

Šventinis vasario 15-osios vakaras prasidės „Žalgirio“ arenos fojė. Vakaro svečių nuo 17 val. lauks interaktyvūs užsiėmimai – erdvė fotografijoms, virtualios realybės žaidimai ir kitos veiklos. Koncertas „Aš – dalis tavęs“ prasidės – 19 val.

Pirmoje šventinio vakaro dalyje svečiams savo dainas dovanos Alina Orlova, Monika Liu, Andrius Mamontovas, Jurijus Veklenko, Vidas Bareikis, Kostas Smoriginas, Mantas Jankavičius ir kiti garsūs šalies atlikėjai.

Iškart po šventinio koncerto publika ir toliau mėgausis muzika. Nuo 21 val. čia pasirodys aštuoni „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalininkai.

Daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų į „Žalgirio“ areną įeiti galės tik turėdami nemokamus kvietimus. Beveik 6 tūkst. jų organizatoriai jau padovanojo švietimo, kultūros darbuotojams, taip pat akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai ir kiti.

Dar beveik 4000 nemokamų kvietimų į koncertą bus išdalinti vasario 6 dieną „Kaunas 2022“ biure (Laisvės al. 36). Bilietus atsiimti bus galima nuo 9 val. ir nuo 18 val.

„Šiemet savivaldybės iniciatyva nemokamų kvietimų skaičius buvo padvigubintas, o kauniečių patogumui numatėme du laiko intervalus, kad visiems norintiems būtų sudarytos palankios sąlygos patekti į šventinį renginį. Tiesa, kvietimų skaičius ribotas – vienam žmogui bus galima atsiimti ne daugiau kaip keturis“, – aiškino Kauno savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Pašnekovė pripažino, kad net ir didžiausia Baltijos šalyse „Žalgirio“ arena nesutalpina visų norinčiųjų pamatyti šventinį koncertą, todėl žiūrovų patogumui numatyta tiesioginė renginio transliacija. Ją žiūrovai namuose galės stebėti per LRT TELEVIZIJĄ šeštadienį (vasario 15 d.) nuo 19 val.

Vasario 15-osios vakarą, 20.30 val. ir 23.30 val. nuo „Žalgirio“ arenos kursuos nemokami autobusai. Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami vasario 16-ąją į šventinius renginius vykti viešuoju transportu, mat tądien miesto autobusai ir troleibusai tradiciškai keleivius veš nemokamai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi