Gyvenimas

2020.01.30 14:03

Dėl bėgimo pamišęs vilnietis pasiryžęs per 9 savaites tuo užkrėsti ir kitus

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.01.30 14:03

„Esu pamišęs dėl bėgimo ir per pastaruosius trejus metus nubėgau gal 10 tūkst. kilometrų, tai aš linkęs paskatinti – pajudam ir pabandom prisijaukinti bėgimą“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs Ignas Dombrauskis.

Mokykloje pats bėgimo nemėgęs, dabar I. Dombrauskis mano, kad bėgimą galima prisijaukinti ir paversti jį maloniu užsiėmimu.

Pasak jo, pradėti bėgti gali visi gerai besijaučiantieji. Tiesa, prieš tai jis vis dėlto rekomenduoja pasitarti su kineziterapeutu ar šeimos gydytoju.

Labas rytas, Lietuva II d. Niekada nebėgau ir nemoku bėgti: ar įmanoma išsiugdyti aistrą šiai sporto šakai?

Bėgimą pamilęs vyras juo sudominti siekia ir kitus – sukūrė pratimų, pasiruošimo rinkinį, kurį elektroniniu paštu nemokamai gali kiekvienam norinčiam pradėti bėgti. Savo sistemą jis sukūrė remdamasis senu ir jau patikrintu pavyzdžiu.

„Eksperimentas penki nuo nulio – paprasta idėja, ją sukūrė amerikietis savo mamai, kad paskatintų ją bėgioti – truputį bėgi, truputį eini ir gali pripratinti savo organizmą per 9 savaites nubėgti 5 kilometrus“, – sako I. Dombrauskis ir kviečia visus norinčius šį metodą išmėginti.

Išsamiau – laidos įraše:

Labas rytas, Lietuva II d. Niekada nebėgau ir nemoku bėgti: ar įmanoma išsiugdyti aistrą šiai sporto šakai?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.