Gyvenimas

2020.01.28 15:11

Gerbėjai negali pamiršti katės paniurėlės – Taivane rado antrininkę

LRT.lt2020.01.28 15:11

Internete išgarsėjusi katė paniurėlė (Grumpy Cat) į kačiukų rojų iškeliavo pernai gegužę, tačiau jos gerbėjai džiaugiasi atradę antrininkę. Taivane gyvenanti katė neatrodo labiau patenkinta ir pamažu buria gerbėjų klubą.

Piktai atrodančios katės kailiukas šviesus, su tamsesniais plotais ant nugaros ir galvos. Jos snukutis – lyg su superherojaus Betmeno ženklu. Katės vardas yra Meow Meow, kartu su šeimininke ji gyvena Taivane.

Komentuodami Meow Meow nuotraukas gyvūnų mylėtojai giria piktą katytės išvaizdą ir mano, kad dėl to ji atrodo labai žavi.

Tikroji katė paniurėlė, kurios vardas Tardar Sauce, išgarsėjo, kai jos nuotrauka 2012-aisiais pasklido internete.

Arizonoje (JAV) gyvenusi katė, nors pati atrodydavo nuolat viskuo nepatenkinta, prajuokindavo milijonus žmonių socialiniuose tinkluose.

Katė yra dalyvavusi televizijos laidose įvairiose šalyse, net filmavosi viename filme. Internautai ėmė kaip mat kurti šmaikščius paveiksliukus su užrašais apie pikčiurną katę.

Katės šeimininkė yra sakiusi, kad neįprastą jos gyvūno išvaizdą lėmė genetinis sutrikimas.

Katė niurzgalė buvo nugyvenusi septynerius metus, kai ją pernai ištiko infekcinės ligos komplikacijos ir veterinarams nepavyko jos išgelbėti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.