Naujienų srautas

Gyvenimas2020.01.21 12:01

Iš veislyno išmestas „keistai“ atrodantis Sibiro haskis naujus namus rado tik per feisbuką

LRT.lt 2020.01.21 12:01

Veisėjams dėl išvaizdos neįtikusi ir gyvūnų prieglaudoje atsidūrusi Sibiro haskių veislės patelė dvejus metus niekaip nesudaro naujų šeimininkų. Viskas pasikeitė, kai jos nuotrauka buvo paskelbta feisbuke. Neįprastai atrodantis šuo iškart subūrė gerbėjų armiją, rašo CNN.

Ketverių metų kalytės, kurios vardas Jubilee, akių vokai yra deformuoti, todėl ji visada atrodo nustebusi. Veisėjas šunį į priglaudą Naujajame Džersyje (JAV) atidavė 2018-aisiais, nes niekas nenorėjo pirkti veislės standarto neatitinkančio haskio, atrodančio „keistai“.

Nors prieglaudos veterinarai patvirtino, kad nepaisant neįprastos išvaizdos kalytė yra sveika, neatsirado ir norinčiųjų ją globoti. Tiesa, Jubilee istorija pasisuko visai kita linkme, kai jos nuotrauka buvo publikuota feisbuke.

„Čia atkeliavau iš „veisėjo“ kuris manęs negalėjo parduoti, nes atrodau „keistai“. Haskiai yra didingai atrodantys šunys ir aš nežinau, kodėl neatrodau taip, kaip jie. Norėčiau būti graži, kad kas nors norėtų, kad tapčiau jų šunimi“, – prie nuotraukos parašė gyvūnų prieglaudos atstovai.

Nors jie netikėjo, kad žinutė suveiks, įvyko priešingai. Jubilee nuotrauka taip pasklido ir ištirpdė žmonių širdis, kad atsirado net apie pusantro šimto norinčiųjų ją priglausti.

Po kelių dienų prieglauda paskelbė, kad Jubilee keliauja į naujus namus. Ją priglaudė žmonės, jau auginantys kelis buvusius benamius keturkojus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi