Gyvenimas

2020.01.16 11:28

Pasigaminkite patys: atpalaiduojanti vonios druska

žiūrėkite įrašą
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.01.16 11:28

Vonios arbata, arba kitaip – vonios druska, pasak natūralios kosmetikos gamintojos Eglės Jonaitytės, tinka berti ne į tik vonią, bet ir rankų ar pėdų vonelėms. Tokios „saulės energija“ priturtintos kvapnios vonios arbatos galite pasigaminti ir patys.

Natūralios kosmetikos gamintoja E. Jonaitytė sako, kad įvairūs džiovinti augalai tinkami ne tik arbatoms gerti, bet ir vadinamoms vonios arbatoms gaminti. Tokiai arbatai, kuri pakels nuotaiką ir atpalaiduos, pakaks vos kelių ingredientų – įvairių eterinių aliejų, jūros druskos ir džiovintų augalų.

Apelsinų eterinis aliejus kelia nuotaiką, mat jis vadinamas „skysta saulės energija“, sako E. Jonaitytė. Kadangi pasižymi aitriu kvapu, jo pakaks vos 15 lašų. Pačiulis laikomas natūraliu afrodiziaku, taip pat gerinančiu nuotaiką, todėl vonios arbatą galite praturtinti ir juo. Kvapiųjų kanangų aliejus laikomas moters kvapu.

Dar vienas vonios arbatos ingredientas – iš pievos ar daržo surinktos žolelės. Jos turi malonų kvapą, o taip pat gražiai atrodo vandeniu pripildytoje vonioje. Žolelių į vonios arbatą galima dėti tiek, kiek norisi.

Į indą sudėjus visus ingredientus, juos reikia sumaišyti ir suberti į gražų buteliuką ar stiklinį indą. Kadangi druska labai kvapni ir koncentruota, jos į vonią pakaks vos poros šaukštelių.

Vonios arbatos gaminimo būdas – įraše

Kviečiame arbatos, bet ne geriamos: jums ir jūsų voniai – „skysta saulės energija“ praturtinta druska
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.