Gyvenimas

2020.01.08 17:54

Sutuoktinių ketverių metų kelionės tikslas – aplankyti 1000 vietų, priversiančių aikčioti

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.01.08 17:54

Alma ir Audrius Sutkai ketverius savo metus paskyrė kelionėms. Keliauja su tikslu – aplankyti tūkstantį objektų, verčiančių aikčioti. Poros kelionių projektas pavadintas „1000 wow“.

Kaip sako A. Sutkus, tai, ką jie veikia, reikėtų vadinti ne ketverių metų kelione, o tiesiog gyvenimu, kurį jie, beje, pradėjo skirstyti į „iki“ ir „po“.

„Tu nebesi keliautojas. Gyveni tuo, ką darai. Ir kiekvieną dieną labai daug planuoji, kur nuvažiuoti, ką aplankyti“, – sakė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs A. Sutkus.

Projektas, verčiantis išsižioti: „1000 wow“ keliautojų gyvenimus padalino į „iki tol“ ir „po to“

Prieš metus iškeliavę Sutkai jau nuvažiavo 90 tūkst. kilometrų, aplankė apie 200 „wow“ vietų. Kai kurie objektai iš sąrašo iškrito, nes keliautojams nepaliko tokio įspūdžio, kokio tikėjosi.

Nors išsirinkti vieną „wow“ sunku, A. Sutkuvienei didžiausią įspūdį pernai paliko gamtos grožis, tyla ir ramybė Antarktidoje. Nuo šios vietos Sutkai ir pradėjo savo kelionę.

Dvi savaites praleidę Antarktidoje Sutkai po to patraukė į Pietų Ameriką, vėliau – į Šiaurės Amerikos žemyną. Trumpam grįžę į Lietuvą Sutkai planavo toliau vykti į Australiją. Tiesa, kelionę dėl ten siaučiančių gaisrų teks atidėti. Japonija, Islandija, Naujoji Zelandija, Karibai – kažkurios iš šių salų tikriausiai taps artimiausiomis Sutkų stotelėmis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.