Naujienų srautas

Gyvenimas2020.01.07 20:47

Naujametę naktį piršlybas įamžinusios draugės ieško romantiškosios porelės, kad perduotų įrašą

Dvi draugės Greta ir Indrė 2020-ųjų sutikimo nepamirš dar ilgai. Merginos fejerverkus stebėjo Vilniaus Katedros aikštėje. Vidurnaktį visai šalia jų įvyko piršlybos. Šią akimirką bičiulės nufilmavo ir dabar ieško romantiškosios porelės, kad galėtų jai perduoti įrašą.

„Su drauge Indre šventėme Naujus metus, paskui visą minią nusekėme prie Katedros, kur buvo fejerverkai. Filmavau dangų, fejerverkus, staiga Indrė man į šoną trinktelėjo, sako: „Žiūrėk!”. Ir pirštu rodo. O priešais – porelė. Vyras atsitūpęs, žiedelį ištraukęs, peršasi merginai. Buvo labai didelė nuostaba, džiugi emocija. Toks jausmas, kad tik mes dvi tai ir matėme, nes visi kiti žiūrėjo į fejerverkus. Bet ir sutrikom, pasimetėm, nufilmavome ir visi išsiskirstėme, nedrįsome eiti ir kalbinti porelės tokią akimirką, bet norėtume persiųsti jiems vaizdo įrašą“, – portalui LRT.lt pasakojo Greta Kairytė.

Merginos įrašą paskelbė feisbuke, juo jau pasidalino beveik 4,5 tūkst. žmonių. Nemažai žmonių rašė, kad vaizdo įraše užfiksuoti žmonės panašūs į jų pažįstamus.

Greta su jais visais susisiekė. Buvo vaikinų, kurie atsakydavo, kad iš tiesų yra panašūs į įraše matomą žmogų, tačiau pirštis dar tik planuoja. Tikrieji romantiškos akimirkos dalyviai iki šiol taip ir neatsirado.

„Pirmą kartą buvome tokia netikėtume. Labai norisi perduoti tą vaizdo įrašą, kad ir kokios kokybės jis bebūtų. Iš komentarų matome, kad daugeliui tokios akimirkos labai svarbios. Moterys deda širdeles. Vienas žmogus rašė, kad būtent tokiomis žiniomis reikia dalintis, o ne tokiomis, kokias matė per žinias – kaip žmogų nužudė“, – sakė Greta.

Bičiulės vis dar tikisi, kad sužadėtiniai atsilieps.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi