Naujienų srautas

Gyvenimas2019.12.19 15:22

Tarp daugiausiai uždirbančiųjų iš „YouTube“ – penkiametė ir aštuonmetis

LRT.lt 2019.12.19 15:22

Žurnalo „Forbes“ duomenimis, penkiametė Rusijoje gimusi mergaitė yra trečioji turtingiausia „YouTube“ tinklaraštininkė pasaulyje, skelbia „The Moscow Times“.

Verslo žurnalo skaičiavimais, laikotarpiu nuo 2018 m. birželio iki 2019 m. birželio Anastasija Radzinskaja uždirbo 18 mln. JAV dolerių. Rusijos pietuose esančiame Krasnodaro mieste gimusi ir pernai į Floridą gyventi persikėlusi mergaitė šešiuose „YouTube“ kanaluose iš viso turi net 107 mln. prenumeratorių.

„Forbes“ teigimu, mažybiškai Nastia vadinama A. Radzinskaja, kartu su tėčiu filmuodamasi net septyniomis kalbomis rodomuose vaizdo įrašuose, tapo viena iš sparčiausiai augančių kūrėjų pasaulyje.

Verslo leidinys informuoja, kad mergaitės kelias į šlovę „YouTube“ prasidėjo tuomet, kai gydytojai jai diagnozavo cerebrinį paralyžių, baimindamiesi, kad ji gali niekuomet nekalbėti. Sakoma, kad Nastios tėvai filmavo mergaitės pažangą gydantis ir dalinosi įrašais su draugais bei šeimos nariais.

Anot „Forbes“, ateityje A. Radzinskaja planuoja pristatyti žaislų liniją, žaidimą mobiliesiems telefonams ir išleisti knygą. Tokie prekės ženklai kaip „Dannon“ ir „Legoland“ pastebėjo mergaitės populiarumą, todėl ji neretai sulaukia šešiaženklių reklamos pasiūlymų.

Geriausiai apmokama „YouTube“ žvaigžde „Forbes“ įvardino aštuonmetį Ryaną Kaji, kuris uždirbo 26 mln. JAV dolerių, filmuodamas, kaip išpakuoja įvairius žaislus ir atlieka mokslinius eksperimentus.

Įvairiausius triukus „YouTube“ demonstruojantis Dude Perfect su 20 mln. dolerių pajamomis įsispraudė į antrąją vietą.

„Forbes“ skaičiavimais, bendros dešimties daugiausiai „YouTube“ uždirbančių asmenų pajamos laikotarpiu nuo 2018 m. birželio iki 2019 m. birželio siekė 162 mln. dolerių.

Žvaigždžių, kurios pagrindines savo pajamas gauna iš „YouTube“ kanalo, sąrašą žurnalas sudarė, remdamasis šios srities duomenimis ir joje dirbančių asmenų apklausomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi