Gyvenimas

2019.12.18 16:14

Mažeikiuose smarkus vėjas nuvertė pagrindinę miesto eglę

LRT.lt2019.12.18 16:14

Socialiniuose tinkluose ėmė plisti pagrindinės Mažeikių miesto eglės vaizdai, kuriuose matyti, kad ši nuvirtusi. Prie bažnyčios stovinčią eglę su visais papuošimais ir girliandomis nuvertė mieste siautėjantis smarkus vėjas.

Mažeikių rajono savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus vyr. specialistė Alma Tupikienė portalui LRT.lt patvirtino, jog nors ir buvo pritvirtinta, pagrindinė miesto eglė iš tiesų nugriuvo. „Vėjas tikrai labai didelis. Kiek didelis, konkrečiau reikėtų klausti sinoptikų. Dabar aiškinamės, žiūrėsime, kokios galimybės (atstatyti eglutę – LRT.lt).“

A.Tupikienė sako, jog apie nuvirtusią eglę savivaldybę informavo Mažeikių gyventojai. „Kadangi eglė stovi ne savivaldybės kieme, o prie bažnyčios, mums pradėjo rašyti žmonės“, – sako miesto savivaldybės atstovė.

Ji patvirtino, jog į įvykį buvo sparčiai sureaguota ir šiuo metu stengiamasi miesto žaliaskarę pastatyti ten, kur ji ir stovėjo.

LRT.lt portalo skaitytoja iš Mažeikių sako, jog šiuo metu vaikams didžiausia pramoga lįsti į nuvirtusios eglės vidų. Ji pasakoja, kad nuvirtusios žaliaskarės žaisliukai atriedėjo ir iki gatvės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.