Naujienų srautas

Gyvenimas2019.12.18 11:37

Į pasaulio kino teatrus atkeliavo devintos „Žvaigždžių karų“ serijos premjera

Holivude jau pristatyta paskutinė „Žvaigždžių karų“ serija keliauja į pasaulio kino teatrus. Šiandien ją išvys daugiau nei 20-ies šalių žiūrovai. Nors Jungtinėse Valstijose legendinė juosta bus rodoma tik penktadienį, prie kino teatrų jau rikiuojasi „Žvaigždžių karų“ gerbėjų eilės.

Saujelei žmonių dar pirmadienį buvo pristatytas paskutinis – devintasis – Skaivokerio sagos filmas „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“.

Pirmoji „Žvaigždžių karų“ dalis jau prieš 42-ejus metus pasaulį supažindino su Galia, riteriais džedajais, vukiais ir sumaniais droidais. Nuo tada ši mokslinės fantastikos saga prisijaukino daugybę gerbėjų.

Žinios. Į kino teatrus atkeliauja paskutinė „Žvaigždžių karų“ serija: gerbėjai liūdi paskutinį kartą susitinkantys kino teatre

Po pirmųjų peržiūrų pirmadienį naujojo filmo pasaulinė premjera keliolikoje šalių įvyks šiandien, o Jungtinių Valstijų kino teatrus oficialiai pasieks penktadienį. Nekantraujantys amerikiečiai jau rikiuojasi į eiles prie kino salių durų.

„Labai laukiu filmo, bet man ir liūdna. Tikiuosi, režisieriui pavyks pateisinti mūsų viltis. Paskutinį kartą visi gerbėjai susitinkame kino teatre. Tad ir džiugu, ir liūdna“, – kalbėjo „Žvaigždžių karų“ gerbėjas Nicolas Tool.

Kol dalis „Žvaigždžių karų“ gerbėjų laukia premjeros, kiti imasi iniciatyvos. „Renku parašus, kad Carrie Fisher būtų suteikta žvaigždė Holivudo Šlovės alėjoje. Esu apsirengusi kaip princesė Lėja, nes praeiviai labiau linkę pasirašyti, kai tave susieja su vienu žinomiausių kino personažų“, – pasakojo aktorės C. Fisher gerbėja Kristin Grady.

Filmo gerbėjai tikina, kad visų aktorių, atlikusių pagrindinius vaidmenis pirmojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje, indėlis į kino istoriją turi būti įvertintas. Šlovės alėjoje kol kas spindi tik Harrisono Fordo ir Marko Hamillo žvaigždės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi