Naujienų srautas

Gyvenimas2019.12.16 14:40

Iš širdies į širdį: Anglijos lietuviai surengė šventę socialiai jautrių Lietuvos šeimų vaikams

LRT.lt 2019.12.16 14:40

Kalėdos – dovanų ir stebuklų metas, kurių labiausiai laukia mažieji. Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė antrais metais Lietuvoje rengia Kalėdų šventes vaikams iš socialiai jautrių šeimų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Bendradarbiaujant su aktyviomis savivaldybėmis pernai kalėdinė šventė „Iš širdies į širdį” džiugino vaikus Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje. Šiemet bendradarbiaujant su Širvintų, Šakių ir Utenos savivaldybėmis, šventėmis ir dovanomis džiaugėsi šių regionų vaikai.

Nuo ryto šventiškai pasipuošę mažieji, lydimi savo tėvų ar senelių, rinkosi tikėdamiesi nekasdieniškų siurprizų. Žibančios akys išdavė, jog tokios būtent jiems skirtos šventės sušildė mažas širdeles ir jų veidukus nušvietė šypsenos.

Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai išpildė vaikų atsiųstus norus, pirko dovanas ir siuntė į Lietuvą. Neatlygintinai vaikams pasirodė Anciūnų filialo mėgėjų teatras, pop choras „Viesulas”, studija „TIKS“, Šakių vaikų cirko kolektyvas, TV projektų dalyvės Gabija Kardauskaitė ir Veronika Tarnauskaitė.

Į šventes įsitraukė ir vaikams šventinę programą paruošė Utenos policijos pareigūnai. Labiausiai vaikus nustebino aplankę dainininkai Monique ir Mino. Vietos verslininkai vaikams suruošė gausius vaišių stalus, o Seimo narė Irena Haase vaikams atvežė gardžių saldžių skanumynų.

Kalėdų stebuklus galime daryti kiekvienas. Tereikia pamatyti šalia esantį ir dalintis gėriu.

Vaikams skirtų renginių akimirkos – nuotraukų galerijoje

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą