Gyvenimas

2019.12.11 19:28

Naujas kalėdinis rekordas? Studentai sukūrė Kalėdų eglę iš batų

Vilniaus kolegijos studentai sukūrė originalią Kalėdų eglę. Kūrėjai tikisi, kad iš senų dekoruotų batų sukurta dekoracija bus įtraukta ir į rekordų knygą.

Vilniaus kolegijos pirmakursės skuba prie jų pačių sukurtos eglės – tikėtina vienintelės tokios Lietuvoje. Ji sumeistrauta iš nereikalingų batų, kurie studenčių dar rudenį buvo pradėti dekoruoti, o dabar tapo didžiausia batais puošta dekoracija.

Kūrėjai tiksi, kad agentūra „Faktum“ beveik 4 metrų aukščio dekoraciją iš batų pripažins didžiausia Lietuvoje. Eglę puošia 763 batai. Dekoruotos avalynės, tiesa, yra gerokai daugiau, tačiau ji žaisliukais netapo, todėl į rekordų knygą nebus įtraukti. Visgi neįprastų batų kūrėjai tikisi, kad ateityje maždaug 40 keisčiausių batukų taps kitų kolegijos renginių išskirtine detale.

„Batelių istorija toliau bus tęsiama, kai kurių likimas bus liūdnas ir bus utilizuoti, bet kadangi čia studijuoja ir scenos meno studentai, tai dalis batelių taps rekvizitu ir ta istorija tęsis. Bet juos galima dar sykį atnaujinti, pagal situaciją pritaikyti ir panašiai“, – sako Vilniaus kolegijos dėstytoja Lolita Malinauskienė.

Didžiausią batais puoštą dekoraciją Vilniuje bus galima apžiūrėti iki Trijų karalių.

Plačiau žiūrėkite reportaže:

Žinios. Kauno ir Klaipėdos centriniai paštai – nebeparduodami