Gyvenimas

2019.12.11 15:51

Serialo „Naujasis popiežius“ anonse – dviejų popiežių kova, nuogybės ir klasta

LRT.lt2019.12.11 15:51

HBO pasidalijo oficialiu italų režisieriaus Paolo Sorrentino serialo „Naujasis popiežius“ anonsu, kuriame – Bažnyčią purtantys skandalai, apsinuoginusios moterys ir tarp dviejų popiežių tvyranti įtampa. Netrukus pasirodysiančio serialo premjera planuojama ateinančių metų sausį.

Neseniai pasirodžiusiame HBO serialo „Naujasis popiežius“ anonse pasirodo ne tik „Jaunojo popiežiaus“ pagrindinis aktorius Judas Law, bet ir Johnas Malkovichius, kuris vaidins naująjį popiežių. Spėjama, jog naujajame HBO televizijos seriale, kaip ir prieš tai kurtame „Jaunajame popiežiuje“, netrūks P. Sorrentino būdingos ironijos.

Naujame serialo sezone, kurį sudarys 9 serijos, bus rodomi bažnyčios skandalai ir atskleidžiamos Bažnyčios tarnų paslaptys. Panašu, jog jame netrūks nei moterų, nei intrigų, nei Dievo pasekėjų veidmainiškumo.

„Naujojo popiežiaus“ anonse matyti, kaip J. Law įkūnijamas popiežius pakyla iš ligos patalo. Tarp jo ir jį pakeitusio popiežiaus kyla įtampa. „Esame dviese, Johnai. Tau teks su manimi tartis“, – konkurentui sako pasveikęs popiežius. „Su velniu nesitariama“, – atkerta jam popiežiaus titulą perėmęs J. Malkovichius.

„Naujajame popiežiuje“ vaidins daugelis garsių aktorių – Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Yuliya Snigir ir Massimo Ghini. Kūrėjai praneša, jog seriale pasirodys ir aktorė Sharon Stone bei atlikėjas Marilyn Mansonas.

LRT.lt primena, jog vos pasirodžiusi P. Sorrentino serialo „Naujasis popiežius“ anonso (angl. teaser) pirmoji dalis iš karto pakurstė aistras. Gerbėjai rašė, kad pamatę vien apatiniais vaikščiojantį J. Law jautėsi lyg nusidėję.

Didelio dėmesio sulaukė ir antroji anonso dalis, kurioje J. Law mįslingai šypsojosi nusiėmęs deguonies aparatą, gulėdamas ligoniams skirtoje lovoje.

„Naujasis popiežius“ – 2016 m. pasirodžiusio P. Sorrentino serialo „Jaunasis popiežius“ tęsinys.

2016-aisiais sukurtą serialą „Jaunasis popiežius“ 2017-aisiais rodė LRT TELEVIZIJA. Pernai buvo paskelbta, kad serialas turės tęsinį „Naujasis popiežius“, lapkritį Italijoje prasidėjo jo filmavimo darbai.

HBO televizijos serialo „Naujasis popiežius“ premjera numatyta 2020-ųjų sausį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.