Gyvenimas

2019.12.05 18:03

„Chanel“ atidavė duoklę įkūrėjai, atkurdami jos buto interjerą ir paversdami podiumu

LRT.lt2019.12.05 18:03

Narveliai vietoje rankinių, senovinis butas vietoje šiuolaikinio podiumo – taip aukštosios mados namai „Chanel“ pristatė naujausią savo kolekciją, persmelktą praėjusio šimtmečio nuotaikomis ir šių dienų tendencijomis.

Ar bandėte kada nors įsivaizduoti, kokiame bute gyveno bene garsiausių pasaulyje mados namų „Chanel“ įkūrėja, legendinė Coco Chanel? Pristatant naujausią jos vardo mados namų kolekciją, podiumas virto 20-ojo amžiaus butu, primenančiu dizainerės namus.

Taip mados namų kūrybos vadovė Virginie Viard atidavė duoklę savo pirmtakams, ir kaip rašoma Guardian.com, save pavadino šviesaus atminimo Karlo Lagerfeldo ir Coco Chanel vaiku. V. Viard kartu su Oskarą pelniusia režisiere Sofia Copola sujungė jėgas sukūrė savitą Chanel buto interpretaciją ir pritaikė ją didesnei erdvei.

Juose kadaise taip pat vyko kolekcijų pristatymai, o modeliai vingiuotais laiptais nusileisdavo tiesiai į jos svetainę. Įspūdingi šviestuvai, apšvietę podiumą dar labiau sustiprino ano laikotarpio dvasią.

Naujojoje mados namų kolekcijoje persipina praėjusio amžiaus nuotaikos ir šiuolaikinio pasaulio elementai –suknelės dekoruotos kristalais ar plunksnomis, kostiumėliai kaip visada griežti ir konservatyvūs, o džremperiai ar sijonais dekoruoti logotipais ir užrašais. Viena žaismingiausių detalių – paukščio narveliai vietoje įprastų rankinių.

Daugiau vakaro akimirkų – nuotraukų galerijoje ir vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt