Naujienų srautas

Gyvenimas2019.12.04 21:40

Stiliaus pamoką šou pavertusi Agnė Jagelavičiūtė: supermadingi drabužiai jums tikrai nereikalingi

„Svarbiausia žinoti kelias pagrindines taisykles apie savo figūros tipą, tvarką spintoje, apsipirkinėjimą ir būtinų drabužių sąrašą. Tai padės visiems laikams pamiršti posakį, kad nėra kuo apsirengti“, – kalbėjo stilistė ir „influencerė“ Agnė Jagelavičiūtė, sostinėje surengusi stiliaus šou „Lažinamės, tu turi kuo apsirengti“.

Moterys taip įprato kartoti, kad neturi kuo apsirengti, kad nejučia šią frazę ištaria kaskart pravėrusios savo spintos duris. Ir atrodo, kad kuo ten daugiau drabužių, tuo sudėtingiau… Taigi A. Jagelavičiūtė nusprendė paneigti šią visoms įgrisusią tiesą – pristatė naujausią savo knygą „Tu turi ką apsirengti“ bei surengė Lietuvoje dar nematyto formato stiliaus šou.

Agnė pažadėjo, kad moterys ne tik supras, kad turi kuo apsirengti, tačiau ir susitvarkys savo spintą. Tiesa, prieš tai, kai apžvelgsite, kokių drabužių yra jūsų spintoje, pasak stilistės, svarbu nustatyti savo figūros tipą – esate „Kriaušė“, „Apverstas trikampis“, „Obuolys“, „Pieštukas“ ar „Smėlio laikrodis“.

„Jei apsirengsite pagal savo figūros tipą, visada atrodysite fantastiškai. Beje, kiekvienam figūros tipui tinkami aksesuarai – šypsena ir smegenys“, – patikino vakaro šeimininkė.

Ji pasakojo, kad moterims, turinčioms „kriaušės“ formos figūrą, netinka drabužiai pažemintu liemeniu, o pavyzdžiui, moterims, kurių figūra primena apverstą trikampį, nereikėtų dėvėti suknelių atvirais ar švarkų padidintais pečiais. Tačiau svarbu nepamiršti, kad figūros tipas neturi nieko bendra su viršsvoriu, nors dažnai moteris mano, kad tai yra vienas ir tas pats, kalbėjo A. Jagelavičiūtė.

Išvakarėse pažadėjusi ant scenos pasirodyti su pižama, Agnė savo pažadą tęsėjo – netradiciškai renginio vedėjai pasipuošusi stilistė, pažadėjo išmokyti susitvarkyti spintą.

Pati Agnė sakė, kad jos spintoje viskas sudėliota pagal spalvas, tačiau kiekviena gali nuspręsti, kaip jai patogiau – galbūt jūs norėsite drabužius sudėlioti pagal jų tipą – kelnės, suknelės, sijonai ir pan.

Beje, Agnė atkreipė dėmesį, į tai, kad ant pakabos kabinti reikia tik sukneles, kostiumo kelnes, švarkus ir palaidines, visus kitus drabužius geriau padėti į lentyną ar stalčių.

Spintoje, anot jos, negali būti purvinų ar suplyšusių drabužių, o kalbant apie drabužius, keliančius sentimentus, reikėtų gerai pagalvoti, ar daiktas tikrai toks jau vertingas. „Jei tai – jūsų močiutės rankomis megztas drabužis, mamos siūta suknelė – pasilikite, tačiau penkiolikos marškinėlių iš mokyklos laikų kaupti tikrai nereikėtų“, – priminė A. Jagelavičiūtė.

Tik susitvarkius spintą galima eiti į parduotuvę. Tiesa, pirmiausia A. Jagelavičiūtė siūlė sudaryti pirkinių sąrašą ir apsipirkinėti eiti tik tada, kai tiksliai žinote, ko jums reikia. Nepakenktų, jei numatytumėte tam tikrą biudžetą, kurį ketinate išleisti.

„O svarbiausia – pagalvokite, ar jūsų spintoje yra bent penki drabužiai, prie kurių derės naujasis jūsų pirkinys“, – sakė Agnė ir pridūrė, kad supermandingi drabužiai tikrai nėra jums reikalingi, o per išpardavimus parduotuvių geriausia vengti.

Kas dar palengvina spintos galvosūkius – vadinamieji basic drabužiai, sudarantys jūsų spintos pagrindą. Jei turėsite jų spintoje, visuomet rasite, ką dėvėti. Tokie drabužiai – maža juoda suknelė, balti marškiniai, pieštuko formos sijonas ir pan. „Turėdamos gerą spintos pagrindą užmerktomis akimis galėsite sukurti stilingą derinį“, – patikino A. Jagelavičiūtė.

Ant milžiniškos scenos, kurią apjuosė žiūrovų eilės, A. Jagelavičiūtė aptarė penkias skirtingas stiliaus temas, kurias pristatydama pademonstravo jas atitinkančius penkis visiškai skirtingus įvaizdžius. Vienas įspūdingiausių vakaro drabužių – serbų dizainerio Miha Nomomosa balta suknelė iš plunksnų.

Scenoje netrūko muzikinių ir choreografinių šou, kuriuos sukurė didžiulė komanda – atlikėjai RPTLE, Monika Liu, Gabrielius Vagelis, KaYra, Paulina, iliuzionistas Rokas Bernatonis, „Šok su žvaigžde“ projekto dalyviai Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius ir kiti garsūs šou pasaulio veidai.

Beje, Agnė savo šou nestokojo staigmenų – vienai žiūrovei dar vakaro pradžioje ji grąžino pinigus už bilietą į šou ir išsiuntė ją į užkulisius, kur šou metu jai buvo pakeistas įvaizdis. Kitai žiūrovei, kurios vyras pasiskundė, kad žmona nuolat nežino kuo rengtis, atliko spintos reviziją ir padovanojo pilną spintą naujų drabužių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi