Gyvenimas

2019.12.03 18:14

To dar nebuvo – Anykščių kalėdinė eglė „išdygo“ ant vandens

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt2019.12.03 18:14

Kol didieji miestai varžosi, kuri Kalėdų eglė gražesnė, Anykščiai nusprendė taip pat mesti iššūkį ir įžiebti tokią žaliaskarę, kokios dar nebuvo nė viename mieste. Jau šį savaitgalį Anykščiai įžiebs eglę, kuri stovės ant vandens, o ją puoš net dviejų kilometrų girliandos.

„Bendradarbiaujant Rokiškio verslo klubui, Anykščių vadovų klubui ir Anykščių savivaldybei, sumanyta Kalėdų rezidenciją perkelti iš Rokiškio į Anykščius.

Šventosios krantas pasirodė tinkamiausia tam vieta, nes upė puošia miestą ir savo grožiu, ir dvasia. Netoliese įsikurs ir Kalėdų rezidencija, šventinis miestelis ir visas kalėdinių eglučių parkas“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Laba diena, Lietuva“ pasakoja Anykščių rajono mero patarėjas Dalis Vaiginas.

Eglutė bus matoma iš skirtingų upės krantų ir taip skleis šventinę dvasią bei nuotaiką. „Kiekvienas miestas turi savo išskirtinumą, taigi Anykščiai gali didžiuotis upe, kuri visus septynis kilometrus vingiuoja per miestą ir taip tarsi šventina jo gyventojus. Reikia pasinaudoti gamtos dovana.

Taigi būtent todėl ir eglutė sužibo ant Šventosios upės, o puošyboje dominuos nuosaikus ir skoningas minimalizmas – juk mažiau yra daugiau“, – sako vyriausioji architektė Dalia Gasiūnienė.

Kalėdų rezidencijos atidarymas ir eglutės įžiebimas Anykščiuose vyks gruodžio 7 dieną 17 valandą.

Miestiečių ir miesto svečių laukia ir daugiau šventinių staigmenų. Išsamiau apie tai – vaizdo įraše (nuo 20.16 val.).

Laba diena, Lietuva. Kalėdinių eglučių grožio lenktynėse – dar viena favoritė: Anykščiai ją nutupdė ant upės ir apšvies 2 kilometrais girliandų