Gyvenimas

2019.12.03 11:47

Į amžinąjį kačių rojų iškeliavo internete milijonus sekėjų turinti katė Lil Bub

LRT.lt2019.12.03 11:47

Beveik 2,5 mln. sekėjų instagrame ir daugiau nei 3 mln. feisbuke turinti katė Lil Bub iškeliavo į amžinąjį kačių pasaulį. Šia žinia socialiniuose tinkluose su gyvūno gerbėjais pasidalijo katės šeimininkas Mike`as Bridavsky`s.

Katė, vardu Lil Bub, socialiniuose tinkluose išgarsėjo dėl neįprastos išvaizdos – itin didelių akių ir visuomet išsikišusio liežuvio.

Šeimininkas priglaudė likimo valiai paliktą katytę ir neišsigando jos apsigimimų – dvarfizmu serganti katytė neaugo ir visą gyvenimą išliko mažo kačiuko dydžio, ant visų letenėlių turėjo daugiau pirštų, jos žandikaulis buvo neišsivystęs, ji neturėjo dantų, todėl būdavo nuolat iškišusi liežuvį.

Katytės šeimininkas BBC sakė, kad, nepaisant apsigimimų, gyvūnas nugyveno laimingą ir sveiką gyvenimą. Katė mirė sulaukusi aštuonerių metų amžiaus.

Anot M. Bridavsky, katė Lil Bub per savo gyvenimą gyvūnų prieglaudoms surinko ir paaukojo net 700 tūkst. JAV dolerių.

„Bub prisidėjo prie gyvūnų gerovės pokyčio ir pakeitė milijonų žmonių visame pasaulyje gyvenimus“, – rašė vyras savo instagramo paskyroje.

Anksčiau M. Bridavsky`s pasidalijo įrašu, kuriame nurodė, jog katytę kamuoja kaulų infekcija. Pirmadienį vyras pranešė, kad gyvūnas mirė miegodamas.

Anot jo, išskirtinė jo augintinė skleidė užsispyrimo, pozityvumo ir atkaklumo žinutę visiems pasaulio žmonėms.

LRT.lt primena, kad prieš daugiau nei pusę metų į kačiukų rojų iškeliavo ir septynerių metų amžiaus sulaukusi visada paniurusi katė (angl. Grumpy Cat), kuri buvo dalyvavusi televizijos laidose įvairiose šalyse ir net nusifilmavusi viename filme.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt