Gyvenimas

2019.12.02 11:13

Kelionių po Lietuvą advento kalendoriuje – suvenyrų dirbtuvės ir kalėdaičių kepyklėlė

LRT.lt2019.12.02 11:13

Būtinas atributas laukiant Kalėdų – visiems puikiai pažįstamas ir smaližių itin mėgstamas advento kalendorius. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ pristato savo kalendoriaus versiją, kuri paskatins skaičiuojančius dienas iki svarbiausios metų šventės atrasti dar nematytą Lietuvos kampelį, pasigaminti neįprastą suvenyrą ar pačiam išsikepti kalėdaitį.

„Tikimės, kad kuo daugiau lietuvių prieš Kalėdas pasidovanos sau ir savo artimiesiems geriausią dovaną – kelionę, kad ir į šalimais esantį miestelį. Progų parinkome net 24-ias – nuo kūčiukų kepimo ir legendinio šeškaturgio iki jau tradicija tapusio Kalėdinio bėgimo.

Žinoma, jų yra dar daugiau, nes prieš šventes visoje šalyje vyksta daugybė unikalių renginių ir veiklų, kuriose įmanoma sudalyvauti tik šiuo metų laiku,“ – pranešime žiniasklaidai cituojama „Keliauk Lietuvoje“ turinio projektų vadovė bei idėjos sumanytoja Gerda Butkuvienė.

Advento kalendorių kasdien su vis nauja idėja žiemos nuotykiui rasite čia ir „Facebook“ paskyroje „Lietuva. O čia ar buvai?“. Skaitytojai sužinos, kur Lietuvoje veikia vienintelis toks Baltijos šalyse kalėdinių žaisliukų muziejus, kuriame Lietuvos mieste yra didžiausia tikimybė sutikti Kalėdų senelį, o kur vyks prakartėlių paroda.

Šiemet „Keliauk Lietuvoje“ yra pristačiusi ne vieną savo šalį geriau pažinti skatinančią kampaniją – nuo „GASTROliavimo po Lietuvą“ gido, siūliusio paragauti pieno šampano ir kibinų su sraigiena, iki Juodojo žemėlapio, kvietusio keliauti pavymui raganoms ir velniams. Ieškote idėjų kelionėms po Lietuvą? Apie tai, ką veikti Lietuvoje visais metų laikais patarimų rasite puslapyje www.lithuania.travel.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt