Naujienų srautas

Gyvenimas2019.11.30 22:12

Nušvito ir Šiauliai – miestiečiai traukė pažiūrėti ne tik Kalėdų eglės, bet ir renovuotos Prisikėlimo aikštės

LRT.lt 2019.11.30 22:12

Pirmą kartą po renovacijos sugrįžę į Prisikėlimo aikštę šiauliečiai įžiebė pagrindinę miesto Kalėdų eglę. Šiųmetinių žiemos švenčių šūkis mieste – „Šiauliai šviečia“.

Kalėdų eglę iškilmingai įžiebė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kartu su mažaisiais šiauliečiais. Eglės puošyba jau antrus metus rūpinosi Šiaulių kultūros centras.

Į šventę atėję miestiečiai norėjo ne tik pasigrožėti žaliaskare, bet ir pagaliau pamatyti atnaujintą Prisikėlimo aikštę ir šventiškai papuoštą erdvę: kalėdiniais nameliais, spindinčiais medžiais, didžiulėmis šviečiančiomis žvaigždėmis ir kitomis, kalėdinę atmosferą kuriančiomis, dekoracijomis.

Kaip rašoma savivaldybės išplatintame pranešime žiniasklaidai, šventinę nuotaiką kūrė Senelis Kalėda, kuris mielai bendravo ir fotografavosi su mažaisiais šiauliečiais. O kas pabijojo pabendrauti su Seneliu Kalėda, galėjo parašyti jam laišką.

Visų laikų geriausiomis dainomis linksmino „Tele Bim-Bam“ kompanija, į vaikystę nukėlusi ir vyriausiuosius šventės dalyvius, daug šviesos dovanojo „Viduramžiai LT“ ugnies šou misterija „Legenda apie Kalėdų sergėtojus“.

Įžiebta Kalėdų eglė atvėrė duris šventiniam laikotarpiui Šiauliuose. Šventės organizatorius – Šiaulių kultūros centras – ragina šiauliečius neaplenkti ir kitų šventinių renginių. Skelbiama, kad visą mėnesį mieste vyks įvairūs koncertai, jaukios popietės ir susitikimai, o Prisikėlimo aikštėje gros nuotaikinga muzika, kalėdiniuose prekybos nameliuose bus galima įsigyti garuojančios kavos ir arbatos, įvairių gardėsių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi