Naujienų srautas

Gyvenimas2019.11.30 19:05

Rotušės aikštė sostinėje taip pat pasipuošė Kalėdoms – įžiebta eglutė, į gatves išrieda traukinukas

LRT.lt 2019.11.30 19:05

Likus kelioms valandoms iki pagrindinės šalies eglės įžiebimo, Vilniaus Rotušės aikštėje įžiebta antroji sostinės puošmena. Šios šventės metu į gatves išrieda ir šventinis traukinukas, kuriuo pasivažinėti galės vilniečiai ir miesto svečiai.

„Vilnius – vienas iš nedaugelio miestų, kurie gali turėti ne vieną, o net dvi šventines miesto egles. Ir Katedros, ir Rotušės aikštės yra pakankamai didelės, kad čia būtų galima sukurti šventinę nuotaiką“, – kalbėdamas apie šventes sostinėje džiaugėsi miesto meras Remigijus Šimašius.

Paskutinį lapkričio šeštadienį Rotušės aikštėse netrūko linksmybių – šiandien čia šurmuliavo tradicinė labdaros mugė, kurioje buvo galima susitikti su Lietuvoje veikiančių užsienio šalių ambasadų darbuotojais bei visuomeninių organizacijų atstovais, kurie siūlė įsigyti jų pagamintų rankdarbių ir skanėstų. Mugėje surinktos lėšos bus paaukotos dešimčiai lietuviškų organizacijų, besirūpinančių vaikais, neįgaliaisiais ir senoliais.

Per metus pailsėjęs nuo lapkričio 30-osios į gatves vėl išrieda Kalėdų traukinukas. Jo kelias driekiasi nuo Arkikatedros link Pilies gatvės ir Rotušės aikštės, kur jis apsisuks.

„Kalėdų traukinukas jau tapo neatsiejama Kalėdų festivalio tradicija, kelionės po magišką ir šviesomis spindintį Vilnių kasmet laukia ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Smagu, kad tai tampa ir gražiais vaikystės prisiminimais. Kviečiu ir šiemet šeimas pakeliauti kalėdiniu traukinuku po Vilnių, nes maršrutas įtraukia, perkelia į jaukų, svetingą Vilnių, kuriuo norisi dalintis su artimaisiais ir visu pasauliu“, – į 5 savaites truksiančią kelionę per kalėdinį Vilnių kviečia miesto meras Remigijus Šimašius.

Kalėdų traukinukas nuo lapkričio 30 d. iki sausio 7 d. (imtinai) visus kviečia sugrįžti į vaikystę.

Įvertinkite Rotušės aikštėje esančią eglutę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi