Gyvenimas

2019.11.30 18:04

Kaunas įžiebė puošnią miesto eglę, šiemet ant jos – ir žinia brailio raštu

LRT.lt2019.11.30 18:04

Kosminės Kalėdos Kaune prasideda – Rotušės aikštėje įžiebta 22 metrų aukščio eglutė, puošta dekoracijomis iš perdirbto plastiko.

Klegant Kalėdų miesteliui, šventiniame koncerte pasirodė Monique, Vaidas Baumila, „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“, Iglė, Tadas Juodsnukis, Giedrė, Jurijus Veklenko, Justinas Jarutis ir kiti.

Šiemet Kauno eglutė išsiskiria savo spalvingumu, į jos vidų galima įeiti, čia ant kamieno užrašyta ir žinia brailio raštu.

Kalėdinį Kauno įvaizdį kūrusios menininkės Jolanta Šmidtienė ir Aušra Kleizaitė sako, kad pagrindinės miesto aikštės papuošimai leis kiekvienam pabandyti surasti savyje gyvenantį Mažąjį Princą ir jo planetą.

Lapkričio 30 d. Kauno Rotušės aikštėje pradės veikti ir Kalėdų miestelis, kuris pasiūlys pramogų ir edukacinių užsiėmimų kasdien iki sausio 6-osios. Veiks kalėdinis paštas, kuris pasiūlys nemokamai išsiųsti sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems visoje Lietuvoje. Tam bus paruošti specialūs kosminių Kauno Kalėdų atvirukai. Taip pat veiks taksofonas, kuriuo bus galima paskambinti Kalėdų seneliui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt