Gyvenimas

2019.11.26 10:17

Kosminės Kalėdos jau nusileido Kaune – formuojama pagrindinė miesto eglė

LRT.lt2019.11.26 10:17

Į Kauno Rotušės aikštę jau atgabentos konstrukcijos, eglišakiai ir dekoracijos – formuojama pagrindinė miesto eglė. Ant Kalėdų medžio šakų siūbuos mistiniai, stebuklingi papuošimai, o jo aukštis sieks 22 metrus.

Papuošta bus visa aikštė, o šių metų dekoracijų tema – „Kosminės Kalėdos Kaune“.

Kalėdinį miesto įvaizdį kuriančios menininkės Jolanta Šmidtienė ir Aušra Kleizaitė žada, kad pagrindinės miesto aikštės papuošimai leis kiekvienam pabandyti surasti savyje gyvenantį Mažąjį Princą ir jo planetą.

Praėjusiais metais buvo pažadėta, kad didieji Kauno eglės papuošimai iš plastiko šiaudelių nebus išmesti – jie virs kitomis papuošimo formomis. Menininkės iš jų sukūrė spalvingas dekoracijas.

Įspūdinga eglė bus įžiebta šventiniame koncerte „Kosminės Kalėdos Kaune“, kuriame pasirodys populiarūs šių dienų atlikėjai: Monique, Vaidas Baumila, „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“, Iglė, Tadas Juodsnukis, Giedrė, Jurijus Veklenko, Justinas Jarutis ir kiti. Renginio pradžia bei tiesioginė transliacija per LRT – 18 val. Į šventę atvyks ir Kalėdų senelis.

Lapkričio 30 d. Kauno Rotušės aikštėje pradės veikti ir Kalėdų miestelis, kuris pasiūlys pramogų ir edukacinių užsiėmimų kasdien iki sausio 6-osios. Veiks kalėdinis paštas, kuris pasiūlys nemokamai išsiųsti sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems visoje Lietuvoje. Tam bus paruošti specialūs kosminių Kauno Kalėdų atvirukai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.