Gyvenimas

2019.11.25 13:41

„Bohemijos rapsodijos“ prodiuseris neišsigando neigiamų reakcijų – kurs filmą apie Jacksoną

LRT.lt 2019.11.25 13:41

Filmo „Bohemijos rapsodija“ prodiuseris pranešė apie tolimesnius savo planus – kurs biografinį filmą apie skandalingąjį atlikėją Michaelą Jacksoną, rašoma „Independent“. Nors dar nėra aišku, kokia kino studija kurs filmą ir kokie aktoriai jame vaidins, prodiuseris Grahamas Kingas įgijo teisę ekrane pavaizduoti atlikėjo gyvenimą ir naudoti jo muziką.

Neseniai filmą „Bohemijos rapsodija“ apie muzikinės grupės „Queen“ lyderį Freddie Mercury pristatęs prodiuseris Grahamas Kingas pranešė kursiantis filmą apie sudėtingą ir skandalingą atlikėjo Michaelo Jacksono gyvenimą ir kūrybą. Filme bus vaizduojama dainininko muzikinio kelio pradžia nuo veiklos grupėje „The Jackson Five“ iki tapimo pasaulinio lygio žvaigžde, taip pat pasakojama apie jo gyvenimą ir skandalus, į kuriuos jis buvo patekęs dėl to, jog galimai tvirkino nepilnamečius.

Naujo filmo apie M. Jacksoną scenarijų kurs „Oskarui“ nominuotas scenarijų autorius Johnas Loganas, kūręs tokių filmų kaip „Gladiatorius“, „Aviatorius“ ir Džeimso Bondo filmų „Spektras“ bei „Operacija „Skyfall“ scenarijus.

Kol kas nėra žinoma, kokia kino studija užsiims naujo filmo apie M. Jacksoną kūryba ir kas atliks vaidmenis, tačiau prodiuseris G. Kingas įgijo teisę ekrane pavaizduoti atlikėjo karjeros kelią ir sudėtingo gyvenimo vingius bei filme naudoti jo muziką.

LRT.lt primena, jog šiemet pasirodęs filmas apie M. Jacksoną „Paliekant Neverlandą“ sausį buvo pristatytas prestižiniame Sandanso kino festivalyje, o kovą pasirodė ir televizijos ekranuose. Dviejų dalių kino juosta atgaivino ir viešumon iškėlė istoriją apie tai, kad dainininkas M. Jacksonas galimai seksualiai išnaudojo vaikus.

Filme išvydusi šokiruojančius dviejų suaugusių vyrų liudijimus apie potyrius „Neverlande“ kai jiems buvo 7-eri ir 10 metų, socialinių tinklų auditorija skilo į dvi dalis – vieni stojo ginti popkaralių, tačiau dauguma skelbė, kad palaiko filmo herojus ir rašė, jog klausytis M. Jacksono muzikos tapo nebemalonu.

Dar didesnį smūgį sudavė kai kurių šalių radijo stotys. Daugelis radijo stočių Naujojoje Zelandijoje nebegroja M. Jacksono muzikos, visuomeninis transliuotojas „Radio NZ“ teigė, jog atlikėjo dainas leis tik tada, kai tai bus būtina pranešant naujienas ar komentarus, skelbia CNN.

M. Jacksono muziką nustojo groti ir kai kurios Kanados, Australijos bei Nyderlandų radijo stotys.

Nuo M. Jacksono kūrybos atsiribojo ir reperis Drake‘as, kuris muzikos apdovanojimuose „Billboard“ pelnė net 12 statulėlių ir taip pasiekė naują šio kasmetinio renginio rekordą.

Pasak „Cosmopolitan“, Drake`as iš savo koncertinio turo „Assassination Vacation“ dainų sąrašo pašalino dainą „Don`t Matter To Me“, kurioje naudojami neišleistos M. Jacksono dainos žodžiai.

Ištrinti popmuzikos karaliaus pėdsakus suskubo ir animacinio serialo „Simpsonai“ kūrėjai. Filmuko prodiuseris Jamesas L. Brooksas laikraščiui „Wall Street Journal“ patvirtino, kad nebebus rodoma dar 1991-aisiais sukurta 3-ojo sezono serija, kurioje M. Jacksonas įgarsino veikėją, vardu Leonas Kompowsky.

G. Kingo prodiusuota „Bohemijos rapsodija“ pelnė daugiau nei 900 mln. JAV dolerių, filmas buvo nominuotas penkiems „Oskarams“. Šiuo metu G. Kingo prodiusavimo kompanija „GK Films“ su kino kompanija „Paramount“ taip pat kuria filmą apie muzikos grupę „Bee Gees“.