Gyvenimas

2019.11.18 11:29

Šios savaitės „Lietuvos nerealiųjų“ sąraše – suktukų, muzikos ir šokių meistrai

LRT.lt2019.11.18 11:29

LRT MEDIATEKOS projektas „Lietuvos nerealieji“ ir vėl stebina savo talentais. Šios savaitės talentų trejetukas – sukimosi ant galvos ekspertas Vėjas, septynis būrelius lankantis Darvinas ir šokių bei dainavimo meistrės mama Irma su dukra Charlotte.

Jei Vėjas turėtų, pavyzdžiui, indėnišką vardą, jam neabejotinai tiktų apibūdinimas Besisukantis Uraganas. Ne vienas nustemba pamatęs, kaip Vėjas atlieka suktukus, – jį, be abejonės, galima vadinti vienu geriausių sukimosi ant galvos profesionalų Lietuvoje.

Lietuvos nerealieji. Jam galva nesisuka, nes ant jos sukasi jis: breiko šokėjas Vėjas – vienas geriausių Lietuvoje

Žiūrovų simpatijų šią savaitę laukia ir įspūdingo vardo savininkas Darvinas. Jis lanko net septynis būrelius ir moka groti, šokti, žaisti futbolą. Darvino draugai taip pat negaili jam gražių žodžių – sako, kad jis yra kūrybingas, draugiškas, sportiškas, drausmingas, gabus, žingeidus, labai linksmas, talentingas ir drąsus berniukas.

Lietuvos nerealieji. Muzika yra jo antras vardas: aštuonmečio Darvino sąskaitoje – 7 būreliai

Dar vienas šios savaitės talentas – mama Irma su dukra Charlotte. Merginos ne tik puikiai dainuoja, bet ir įspūdingai sukasi ant parketo, – vos per kelias sekundes arijas chalatuose jos sugeba iškeisti į užkrečiančius šokius blizgiose suknelėse!

Lietuvos nerealieji. Irma, Charlotte ir pabaiga, kuri nustebins: nuo arijų chalatuose iki uždegančių sportinių šokių

Balsuoti už labiausiai patikusius šios savaitės dalyvius galite čia.

Lietuvos nerealieji. It viesulas besisukantis Vėjas, krūva Darvino būrelių ir pašėlusi Irmos bei Charlottės transformacija
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt