Naujienų srautas

Gyvenimas2019.11.18 10:27

Energingam rytui treneris siūlo atlikti ne tik kūno, bet ir proto mankštą

Tiems, kurie neturi jėgų nuo pat ryto žingsniuoti į sporto klubą, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs sporto treneris Alanas Dzeranovas pataria mankštą paversti žaidimu, – taip pramankštinsite ne tik kūną, bet ir protą, o ir geros nuotaikos po tokios mankštos turėtų pakakti visai dienai.

Kai kuriems ankstus rytas – ne pats tinkamiausias paros metas intensyviam sportui. Vis dėlto A. Dzeranovas įsitikinęs, kad rytas su mankšta – puikios dienos pradžios receptas, todėl intensyvaus sporto nemėgstantiems asmenims treneris siūlo žaismingą mankštą, kurią galite atlikti kartu su šeimos nariais.

Treneris siūlo pasukti galvą ir pabandyti atsakyti į klausimus. Jie gali būti patys įvairiausi, pavyzdžiui, žaidėjui gali tekti išvardinti tris medžiagos rūšis, tris vandens sporto rūšis, tris daiktus, kuriuos galima sudžiovinti, tris Azijos šalis ir pan. Beje, korteles su klausimais galite pasiruošti ir patys.

Tuo metu kitas žaidėjas turi stebėti laikmatį, – į klausimą per penkias sekundes neatsakęs žaidėjas turi padaryti tris atsispaudimus arba penkis pritūpimus.

„Kam daryti sunkias mankštas, jeigu žaidžiant šį žaidimą galima ir visą šimtą pritūpimų padaryti“, – šypteli treneris ir ragina mankštą paversti žaismingu procesu.

Daugiau pratimų – įraše (nuo 06.00)

Labas rytas, Lietuva I d. Apsipirkinėjimas naktimis auga: prieš miegą perkama nuo drabužių iki stambios buitinės technikos
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi